Menu

Drewniane łóżko dziecięce ze stelażem 16 rozmiarów - Filo 6X

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

Przyszedł nowy dzień. Poprzez Twoje okno w sypialni przebijają się delikatnie promienie radosnego słońca. Przecierasz zaspane oczy i wstajesz obudzić dzieci do szkoły. Poranna toaleta i do kuchni... Czas na śniadanie. Patrzysz na ukochaną córkę i myślisz "jak ten czas momentalnie leci". Dopiero maluch leżał w efektownym wózku, a już wyrosła taka panna. "Mamo...nie sądzisz, że mój wnętrze jest dziecinny?" - pyta nagle ośmiolatka. No i się zaczęło! Zaprojektuj swojemu dziecku wyjątkowy pomieszczenie, który prosto zintegrujesz do jego wymagań, a przy okazji nigdy już nie usłyszysz, iż jest dziecinny! Łóżko Filo 6X od niezastapionej firmy Elior będzie "rosło" z Twoim dzieckiem!


Twoje dziecko wkroczyło w wiek dorastania? Nie martw się!

Wciąż zmieniający się gust, ciągłe poszukiwania nowych pasji, niezdecydowanie... To normalne, gdy dziecko rozpoczyna dorastać. Dziś chce być dorosłe, jutro znów jest dzieckiem. Efektowny różowy wnętrze z łóżkiem pełnym obrazków nagle staje się brzydki i dziecinny. Właśnie dlatego producent Elior nadchodzi z pomocą. Filo 6X to świetny projekt, który pozwoli Ci stworzyć niesamowite królestwo Twojej pociechy dostosowujące się absolutnie do każdego wieku. Dzięki czemu, że jest ono stworzone z drewna wspaniale odnajdzie się z każdym kolorem i świetnie współgra z tematyką wnętrza. Łóżko Filo 6X produkowane zostało tak, aby zapewniało maluchowi 100% bezpieczeństwa - wszyscy należycie wiemy, że w pokoju dziecięcym łóżko to nie tylko miejsce wypoczynku, ale także zabawy. Wiesz co jest w tym wszystkim najefektowniejsze? Gdy tylko maluch zmieni upodobania i stwierdzi,wnętrze jest zbyt dziecinny błyskawicznie i niemal bez kosztów zmienisz całą aranżację! Kocyki, poduszki, pościel i dodatki - gotowe! Drewniane łóżko Filo 6X znamionuje się oryginalną formą - nie jest to zwykłe drewniane łózko. Korpus o ciekawym kształcie sprawia, że aranżacja z łóżkiem Filo 6X staje się wyjątkowo magiczna i przytulna. Plastyczne kształty mebla powodują, iż zwraca ono na siebie uwagę i jest ozdobą całego wnętrza.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.