Menu

Jednoosobowe łóżko z szufladami Nixer - białe

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 
  • Dodatkowe cechy z szufladą 

Opis

wyjątkowe królestwo Twojego dziecka!


Łóżko to najważniejszy mebel każdego z nas. Mebel, z którym spędzamy minimum 1/3 życia. Zadbaj więc o to, by właśnie łóżko Twojego dziecka prezentowało się magicznie i naprawdę wyjątkowo, gwarantując przy tym jakże potrzebny, zdrowy oraz bezpieczny sen. Łóżko Nixer White marki Elior wytworzone zostało w całości z naturalnej płyty meblowej w pełnym połysku. Mebel podkreśla się nie tylko swoją unikalną formą ale także zastosowaniem tworzyw najlepszej jakości. To dlatego raduje się on powodzeniem wśród osób lubiących ciekawe rozwiązania. Użyta do produkcji łóżka płyta meblowa została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. Ma także specjalne włókna ułożone rozmaitkokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Designerska kompozycja mebla wytwarzana została ze specjalnej płyty komórkowej, której główną zaletą jest redukcja ciężaru bez utraty stabilności oraz innych funkcji konstrukcyjnych.

Łóżko Nixer White uwydatnia się nie tylko swoją bajeczną formą oraz wyjątkową wygodą ale także zastosowaniem tworzyw najkorzystniejszej jakości. To dlatego cieszą się powodzeniem wśród osób szanujących interesujące rozwiązania. Czytelna instrukcja składania mebla, zagwarantuje szybki i bezpieczny montaż łóżka.

Najważniejsze dane:

- Kolor: Biały.
- rozmiary: długość: 209cm, szerokość: 96cm, wysokość: 72cm.
- Łóżko dokument jakości DSI 804.
- rozmiar materaca dla łóżka: 90x200cm.(Wysokiej jakości materace marki Profeos dostępne są także w naszej ofercie. Zamawiając je razem z łóżkiem, oszczędzasz na wspólnej wysyłce).
- Gwarancja 10 lat (inni producenci oferują maksymalnie 24 miesiące gwarancji. Tylko u nas uzyskujesz całkowitą jakość potwierdzoną aż 10-letnią gwarancją).
- Materiał: Naturalna płyta meblowa uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi.
- Producent: Elior. Kliknij i przejrzyj film o łóżkach

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.