Menu

Lewostronne łóżko drewniane dziecięce 16 rozmiarów - Filo 2X

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

Przyszedł nowy dzień. Poprzez Twoje okno w sypialni przebijają się delikatnie promienie radosnego słońca. Przecierasz zaspane oczy i wstajesz obudzić dzieci do szkoły. Poranna toaleta i do kuchni... Czas na śniadanie. Patrzysz na ukochaną córkę i myślisz "jak ten czas momentalnie leci". Dopiero maluch leżał w ładnym wózku, a już wyrosła taka panna. "Mamo...nie sądzisz, że mój wnętrze jest dziecinny?" - pyta nagle ośmiolatka. No i się zaczęło! Zaprojektuj swojemu dziecku nieszablonowy wnętrze, który z łatwością scalisz do jego wymagań, a przy okazji nigdy już nie usłyszysz, że jest dziecinny! Łóżko Filo 2X od niezastapionej producenta Elior będzie "rosło" z Twoim dzieckiem!


Twoje dziecko wkroczyło w wiek dorastania? Nie martw się!

Wciąż zmieniający się gust, ciągłe poszukiwania nowych pasji, niezdecydowanie... To normalne, gdy dziecko inicjuje dorastać. Dziś chce być dorosłe, jutro znów jest dzieckiem. Ładny różowy pomieszczenie z łóżkiem pełnym obrazków nagle staje się brzydki i dziecinny. Właśnie dlatego producent Elior nadchodzi z pomocą. Filo 2X to nadzwyczajny projekt, który pozwoli Ci stworzyć niesamowite królestwo Twojej pociechy dostosowujące się absolutnie do każdego wieku. Dzięki czemu, że jest ono wytwarzane z drewna nieprzeciętnie wyszuka się z każdym kolorem i perfekcyjnie współgra z tematyką wnętrza. Łóżko Filo 2X wytworzone zostało tak, żeby zapewniało maluchowi 100% bezpieczeństwa - wszyscy należycie wiemy, iż w pokoju dziecięcym łóżko to nie tylko miejsce wypoczynku, ale także zabawy. Wiesz co jest w tym wszystkim najpiękniejsze? Gdy tylko maluch zmieni upodobania i stwierdzi,wnętrze jest zbyt dziecinny momentalnie i niemal bez kosztów zmienisz całą aranżację! Kocyki, poduszki, pościel i dodatki - gotowe! Drewniane łóżko Filo 2X charakteryzuje się oryginalną formą - nie jest to zwykłe drewniane łózko. Korpus o interesującym, ozdobnym kształcie powoduje, że aranżacja z łóżkiem Filo 2X staje się nad wyraz magiczna i przytulna. Plastyczne kształty mebla powodują, że zwraca ono na siebie uwagę i jest ozdobą całego wnętrza.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.