Menu

Łóżeczko dziecięce 180x80 TOMI MIX

Cechy produktu

  • Producent Kocot 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

Łóżeczko Tomi Mix to tradycyjna propozycja wygodnego i bezpiecznego łóżka dziecięcego. Korpus łóżeczka wytwarzany został z wysokiej jakości płyty laminowanej w najgrubszym użytkowanym wymiarze czyli 18 mm, stelaż wytworzony jest z naturalnego drewna sosnowego, natomiast listwy stelażowe trafne podparcie i wentylacje dla materaca.

potężna budowa i zaokrąglone krawędzie odporność i bezpieczeństwo używania. Tworzone z płyty MDF fronty zostały 3-krotnie polakierowane atestowanymi farbami naturalnymi. Łóżeczko ma ruchomą barierkę o długości 100 cm oraz ma możliwość dokupienia dwudzielnej szuflady.

Barierka, tak jak i szuflada, mogą zostać zamontowane po obu stronach mebla. Montaż łóżeczka odbywa się przy użyciu specjalnych śrub ściągających, dzięki którym wytrzymuje ono obciążenie do 100 kg. Jeśli szukasz nieśmiertelnego i komfortowego łóżeczka do pokoju dziecięcego to łóżeczko Tomi Mix jest znakomitą propozycją dla Ciebie i Twojego dziecka!

W ofercie posiadamy także łóżeczka w innych rozmiarach, widocznych w produktach powiązanych poniżej. Czym podkreśla się łóżeczko Tomi Mix: potężna budowa - wykorzystanie grubych płyt i brzozowego stelażu daje gwarancję długiego używania oraz zezwala na udźwig do 100 kg Atestowane farby i lakiery - są w 100% organiczne Przesuwana barierka - zabezpiecza dziecko przed upadkiem podczas snu Szuflada na pościel - opcjonalna szuflada to nadzwyczajne miejsce na pościel jak i ubrania lub zabawki 4 typy materaców - od razu możesz dokupić trafny materac do potrzeb Twojego dziecka wymiary łóżeczka: Powierzchnia spania: 80x180 cm Głębokość: 90 cm Szerokość: 184 cm Wysokość: 65 cm Kolorystyka łóżeczka: Korpus: szary Fronty: lakierowane na odcienie biały Jak i z czego wytwarzane jest łóżko dziecięce TOMI: Wykonanie: lakierowana płyta MDF, płyta laminowana 18 mm Stelaż z drewna brzozowego Opcjonalna dwudzielna szuflada umieszczona na gumowych kółkach z dodatkowo zabezpieczonymi krawędziami Ruchoma barierka 100 cm Możliwość dokupienia materaca w 4 odmianach Udźwig 100 kg Polska produkcja Do samodzielnego konstrukcji - na śrubach ściągających Do łóżeczka można zakupić jeden z poniższych materacy, które mają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, Państwowego Zakładu Higieny oraz Centralnego Ośrodka Techniki Medycznej.

Atesty potwierdzają właściwości antyalergiczne, antyodleżynowe i rehabilitacyjne wszelkich materacy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.