Menu

Łóżko dla dziewczynki z jednorożcem 90x200 Lili 10X - 3 kolory

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

Urządzasz pierwszy "dorosły" pomieszczenie dla swojej pociechy? Twoja córka jest miłośniczką jednorożców i barwnych obrazków? Każda księżniczka potrzebuje unikatowych mebli, perfekcyjnie to rozumiemy, dlatego zaprojektowaliśmy niezwykłą serię mebli Lili.

Każdy rodzic wie,pomieszczenie dziecka pełni dużo ról. Jest miejscem zabaw, nauki, sypialnią, bawialnią, dlatego wyjątkowo ważne jest, by urządzić go atrakcyjnie, funkcjonalnie i bezpiecznie. Producenta Elior wziął pod uwagę wszystkie te aspekty i zaprojektował dziewczęcą kolekcję mebli Lili. Proponowany pakiet to system mebli, wśród których wynajdziesz unikatowe modele regałów, szaf, łóżek, biurek, komód czy szafek. Eksperci firmy Elior zadbali nie tylko o funkcjonalność mebli i aspekt wizualny, ale także o jakość materiałów, z których meble zostały wyprodukowane. Meble z linii Lili wyprodukowaliśmy z wysokojakościowej płyty meblowej laminowanej o grubości 18 mm, klasie higieny E1, podwyższonej trwałości i gęstości 684,8 kg/m3 wg badania normy EN 323. Dzięki trosce o każdy detal i niezwykłej precyzji naszych rzemieślników wyprodukowaliśmy meble, które są nie tylko piękne,w dodatku trwałe. konkretne meble to podstawa każdego wnętrza. Już teraz zapraszamy Ciebie i Twoje dziecko do pasjonującej (pełnej bajkowych przygód) podróży po świecie mebli Lili.

Czy wiesz, że...

Przeciętny człowiek w całym swym życiu przesypia przeciętnie 20 lat. Nie bez powodu wielka część tego czasu przypada na pierwsze lata życia malucha. Dla dziecka spokojny, długi sen jest nawet ważniejszy aniżeli dla dorosłego. Sen oprócz odpoczynku wpływa na wzrost malucha (to podczas głębokiego snu wydziela się najwięcej hormonu wzrostu). na dodatek sen wzmacnia odporność, wpływa na pamięć i ogólnie regeneruje organizm. By móc w pełni korzystać z walorów snu trzeba kupić stosowne łóżko. Marki Elior zatroszczył się także o tę sferę

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.