Menu

Łóżko dla dziewczynki z szufladą Happy 2X mix 70x140 - różowe

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 
  • Dodatkowe cechy z szufladą 

Opis

Dziecko podobnie jak każdy dorosły potrzebuje fajnie i poprawnie zorganizowanej przestrzeni. Firma Elior świetnie rozumie potrzeby swych najmłodszych klientów i dlatego stworzyła linię mebli dziecięcych Happy.

Pokoloruj świat swojego dziecka

Dzieciństwo to taki okres, który rzutuje na całe późniejsze życie. Warto zatem zadbać o jak najkorzystniejszy start w dorosłość. Wśród całej gamy potrzeb Twojego dziecka są również te dotyczące własnej przestrzeni. I tu z pomocą przychodzi firma Elior, która kolekcję mebli Happy dedykuje właśnie tym najmłodszym członkom rodzin. Sami jesteśmy rodzicami i rozumiemy, jak ważna jest strefa komfortu każdego człowieka. Wnętrze dziecięcy nie jest nietrudny do urządzania - musi uwzględniać zapotrzebowania dziecka, stanowić kreatywną przestrzeń do rozwoju jego wyobraźni, do nauki, zabawy, wypoczynku. Wymarzony pomieszczenie malucha powinien być zaaranżowany w taki sposób, żeby nie chciało się z niego wychodzić! seria mebli Happy posiada wszystko to, czego potrzebuje Twoja pociecha. Wśród dostępnych modeli mebli odnajdziesz niemało wzorów łóżek, szaf, komód, szafek nocnych, biurek i regałów. Najzdolniejsi projektanci producenta Elior przygotowali bogatą ofertę, która bajkową stylistyką oczaruje każdego niedużego człowieka. Firmy Elior zatroszczył się ponadto o starsze dzieci i przygotował meble Happy w nieco bardziej tradycyjnej formie. U nas każdy odnajdzie coś dla siebie. Meble Happy to potężne egzemplarze, wytworzone z najwyższą precyzyjnością, z troską o każdy choćby najmniejszy szczegół. Zapraszamy Cię do poznania się z niezwykłą linią mebli Happy, które pomogą Ci stworzyć komfortowy i bezpieczny pokój dla Twojego szkraba.

Happy - seria mebli, która pobudza wyobraźnię

Jesteś rodzicem radosnego malucha z bujną wyobraźnią? Twoje dziecko jest miłośnikiem kreskówek, zwierzątek, barwnych obrazków? Pragniesz wywołać uśmiech na buzi swej pociechy? Nic prostszego! Z marką Elior urządzisz najefektowniejszy na świecie pokój dla swojego dziecka. Aranżowanie pokoju warto zacząć od łóżka. linię mebli Happy wzbogaciliśmy w bajkowe łóżka przeznaczone najmłodszym śpiochom. Wśród bogatej oferty marki Elior znalazło się łóżko Happy 2X mix. Zaskakujące stylistycznie łó

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.