Menu

Łóżko drewniane Iverin 80x200 - 7 kolorów

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 

Opis


wyśmienity świat dziecka to z zasady świat bezpieczny i przychylny. Jesteśmy przekonani, że Ty drogi rodzicu wkładasz dużo wysiłku i zaangażowania, żeby taki właśnie był. producent Elior wierzy, iż bezpieczne i przychylne łóżko Twojego dziecka to fragment znakomitego świata, który jesteśmy w stanie razem wykreować. Łóżko Iverin, które chcemy Ci zaoferować jest godne, żeby zaistnieć w sypialni Twojej pociechy. Potrzebujesz dowodów? Zapraszamy...Oto ono – doskonałe łóżko dziecięce Iverin.

W ofercie posiadamy także łóżka Iverin o rozmiarach:

  • wymiary pod materac 90x200: wys: 58cm, szer: 97cm, dł: 205cm
  • wymiary pod materac 120x200: wys: 58cm, szer: 127cm, dł: 205cm
  • rozmiary pod materac 140x200: wys: 58cm, szer: 147cm, dł: 205cm
  • rozmiary pod materac 160x200: wys: 58cm, szer: 167cm, dł: 205cm
  • rozmiary pod materac 180x200: wys: 58cm, szer: 187cm, dł: 205cm

niepokaźna strefa błyskotliwa
Czy wiedza z zakresu aranżacji wnętrz i stylów wnętrzarskich jest nieodzowna, by potrafić zauważyć i docenić mebel z klasą? Niekoniecznie. Dzieci instynktownie postrzegają piękno, jak na dodatek czują się szczęśliwsze w otoczeniu błyskotliwych przedmiotów. Łóżko Iverin w swojej łagodnej, prostej formie będzie meblem wyśmienitym dla Twojej pociechy. Jego nieśmiertelny fason genialnie wkomponuje się w aranżacje minimalistyczne, skandynawskie, postępowe, modernistyczne, nowojorskie, japońskie, czy futurystyczne. Nawet bohaterowie z dziecięcych bajek będą zachwyceni mogąc czasem „ powalczyć" na tak nieszablonowym łóżku. Inwestycja w łóżko Iverin to pieniądze naprawdę rozsądnie ulokowane. Ten wysoki jakościowo, polski mebel jest w stanie przetrwać naprawdę długi czas, zachowując swoje atuty: piękno, wygodę, staranne i bezpieczne wykończenia, oraz trwałość.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.