Menu

Łóżko piętrowe dziecięce drewniane - Zorin 4X

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

Franek i Staś to dwaj zwariowani bracia, którzy do 4-tego roku życia spali w pokoju rodziców. Ich mama - Kasia - na różne sposoby próbowała przekonać chłopaków, że spanie we własnym pokoju jest super. Niestety mimo urządzenia im wyśmienitego pokoju wciąż budziła się na "skrawku" własnego łóżka, bo chłopcy choć nie mieli już w pokoju rodziców swojego łóżka wciąż gościli w ich sypialni. Kasia wpadła więc na pomysł, że może, gdy w pokoju chłopaków pojawi się łóżko piętrowe, poradzi sobie z tym problemem. Zamówiła więc wspaniałe Zorin 4X marki Elior i wiecie co? Chłopcy nie chcą wychodzić ze swego pokoju, a łóżko stało się centralnym punktem dowodzenia!

Ty też zainwestuj w drewniane łóżko piętrowe w formie domku Zorin 4X! Spraw aby królestwo Twoich dzieciaków stało się miejscem ładnych snów i perfekcyjnej zabawy.

Umiejętne zastosowanie przestrzeni

Zastanawiasz się jak urządzić pomieszczenie dziecięcy, który nie będzie miejscem przytłoczonym od nadmiaru mebli? Jak zmieścić w nim dwa łóżka, dwa biurka i dwa komfortowe fotele zapewniając jednocześnie przestrzeń do zabawy? Myślisz, iż to niemożliwe? A jednak! Łóżko piętrowe Zorin 4X to rewelacyjne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz sporą liczba miejsca w pokoju. ponadto łóżko to uwydatnia się niezwykłą stabilnością, trwałością i komfortem. Profesjonalne, odpowiednio przystosowane stelaże poprawiają sprężystość materaca, a także wpływają pozytywnie na jakość snu. Przychylna forma domku rewelacyjnie wpisuje się w różnorodnego rodzaju style aranżacji bezproblemowo wynajdując się jednocześnie w pokoju dziewczęcym jak i chłopięcym. Łóżko piętrowe Zorin 4X dzięki naturalnej kolorystyce genialnie scali się tak

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.