Menu

Łóżko z szufladami Iverin 160x200 - 7 kolorów

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 
  • Dodatkowe cechy z szufladą 

Opis


idealny świat dziecka to na ogół świat bezpieczny i przychylny. Jesteśmy przekonani, że Ty drogi rodzicu wkładasz dużo wysiłku i zaangażowania, by taki właśnie był. marka Elior wierzy, iż bezpieczne i przyjazne łóżko Twojego dziecka to fragment wspaniałego świata, który jesteśmy w stanie razem wykreować. Łóżko Iverin, które chcemy Ci zaoferować jest godne, by zaistnieć w sypialni Twojej pociechy. Ci trzeba dowodów? Zapraszamy...Oto ono – nadzwyczajne łóżko dziecięce Iverin.

W ofercie posiadamy także łóżka Iverin o wymiarach:

  • rozmiary pod materac 80x200: wys: 58cm, szer: 87cm, dł: 205cm
  • wymiary pod materac 90x200: wys: 58cm, szer: 97cm, dł: 205cm
  • rozmiary pod materac 120x200: wys: 58cm, szer: 127cm, dł: 205cm
  • wymiary pod materac 140x200: wys: 58cm, szer: 147cm, dł: 205cm
  • wymiary pod materac 180x200: wys: 58cm, szer: 187cm, dł: 205cm

nieduża strefa spektakularna
Czy wiedza z zakresu aranżacji wnętrz i stylów wnętrzarskich jest nieodzowna, żeby potrafić zauważyć i docenić mebel z klasą? Niekoniecznie. Dzieci instynktownie postrzegają piękno, jak także czują się szczęśliwsze w otoczeniu spektakularnych przedmiotów. Łóżko Iverin w swej łagodnej, prostej formie będzie meblem idealnym dla Twojej pociechy. Jego nieprzemijalny styl rewelacyjnie wkomponuje się w aranżacje surowe, skandynawskie, nowoczesne, modernistyczne, nowojorskie, japońskie, czy futurystyczne. Nawet bohaterowie z dziecięcych bajek będą zachwyceni mogąc czasem „ powalczyć" na tak unikatowym łóżku. Inwestycja w łóżko Iverin to pieniądze naprawdę rozsądnie ulokowane. Ten wysoki jakościowo, polski mebel jest w stanie przetrwać naprawdę długi czas, zachowując swoje mocne strony: piękno, wygodę, precyzyjne i bezpieczne wykończenia, i odporność.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.