Menu

Dwuosobowe łóżko z pojemnikiem 200x200 - Elber 3X

Cechy produktu

  • Producent Elior 
  • Wymiary 200 x 200 cm
  • Rodzaj z pojemnikiem 

Opis

Jakie cechy powinien posiadać najkorzystniejszy przyjaciel?
Powinien być ciepły, rozumieć nasze zapotrzebowania, pomagać zapomnieć o stresie i zmęczeniu i być tak konieczny, że będziemy za nim tęsknić cały dzień. Masz takiego przyjaciela? Nie przejmuj się jeśli nie masz. Ten opis pasuje jak ulał do naszego najnowszego łóżka Elber 3X, więc spójrz – to może być początek rewelacyjnej przyjaźni. Elber 3X 200x200 marki Elior – zanurz się w jego przychylne objęcia!
Materac to postawa!
Podstawą zdrowego snu jest z całą pewnością materac. Nawet najatrakcyjniejsze łóżko wyposażone w źle dobrany, nietrwały albo zwyczajnie niewygodny materac nie zapewni nam komfortu w trakcie nocnego odpoczynku. producent Elior jest znana z dbałości o najdrobniejszy detal, dlatego projektując łóżko Elber 3X postawiła właśnie na doskonały jakościowo materac. A właściwie cztery idealne materace, tak by każdy użytkownik mógł dobrać najlepszy dla siebie! Wszystkie cztery modele zostały wyekwipowane w system kieszeni elastic pocket ze strefami o różnorodnej twardości zapewniającymi praktyczną pozycję ciała. Każda sprężyna jest w osobnej otulinie z wyjątkowo sprężystego materiału, który uniemożliwia przecieraniu się i pękaniu kieszonek, eliminując przy tym efekt wyginania się kieszeni i dodatkowo rozszerzając wytrzymałość. Sprężyny zostały wyprodukowane w najnowocześniejszej technice CONTROLHARD, wykorzystującej podwójne hartowanie drutu węglowego, które gwarantuje ponad 50% wydłużoną żywotność. na dodatek każdy materac został wyekwipowany w pikowany pokrowiec antyalergiczny o wydłużonym cyklu ścieralności z wszytym zamkiem, który dzięki możliwości fotografie i wyprania pozwala zachować świeżość i najwyższy poziom higieny.

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz!

1. Contrix Superb – 17 cm komfortowy materac zbudowany z systemu kieszeni elastic pocket, dwustronnie obłożony pianką poliuretanową T25 o zwiększonej rozciągliwości i niepodatności na odkształcenia oraz wygniatanie, co zapewnia właściwy odpoczynek i pozytywnie wpływa

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.