Menu

łóżko 120 Cosala

Cechy produktu

  • Producent Black Red White 

Opis

Łóżko Cosala – aranżacja sypialni pójdzie gładko Dzień pełen wrażeń właśnie dobiega końca? Przygotuj się do snu i ułóż w wygodnym łóżku Cosala. Prosta, bezkompromisowa kompozycja będzie bazą dla aranżacji sypialni.

Możesz zaszaleć z dodatkami, takimi jak ozdobne poduszki i stylowa narzuta. Dwuosobowe łóżko Cosala podkreśla się podwyższonym wezgłowiem, które zabezpieczy ścianę przed zabrudzeniem, a poduszkę przed zsunięciem.

Gładkie wezgłowie jestgenialnym podparciem pleców podczas wieczornej lektury. Korpus łóżka jest obity dzianiną, której kolor, fakturę, a także wariant włókna możesz wybrać ze wzornika dzianin, dostępnego w naszych salonach.

Łóżko w tkaninie Pegasus 72 Blue ma powłokę odpychającą wodę od włókien tkaniny. Starczy momentalnie po rozlaniu odsączyć stwarzające się krople suchą ściereczką. Proste łoże jest przystępne w 3 wymiarach: 120x200, 140x200 i 160x200 cm.

Funkcjonalność łóżka Cosala rozbudujesz przy pomocy przystępnych pakietów. Dobierz pakiet Ergo Futon, który kreuje perfekcyjne mocowanie pod płaski stelaż. Chcesz się prostym i szybkim dostępem do pojemnika na pościel? Ten występuje w komplecie Ergo Space dobranym do podnoszonego stelaża.

Nie zapomnij o wyborze optymalnego materaca, który wpływa na komfort wypoczynku. Cechy szczególne mebla: - Korpus łóżka tapicerowanego. - dostępny w opcji z kompletem Ergo Futon (mocowanie pod stelaż) lub z zestawem Ergo Space (gromadzi stelaż na podnośnikach gazowych, pojemnik na pościel) - W opcji z pojemnikiem – obfity pojemnik, rozszerzona możliwość przechowywania.

Istnieje możliwość wykonania me...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.