Menu

łóżko 160 Cosala

Cechy produktu

  • Producent Black Red White 

Opis

Łóżko Cosala – aranżacja sypialni pójdzie gładko Dzień pełen wrażeń właśnie dobiega końca? Przygotuj się do snu i ułóż w wygodnym łóżku Cosala. Prosta, surowa budowa będzie bazą dla aranżacji sypialni.

Możesz zaszaleć z dodatkami, takimi jak dekoracyjne poduszki i stylowa narzuta. Dwuosobowe łóżko Cosala wyróżnia się podwyższonym wezgłowiem, które zabezpieczy ścianę przed zabrudzeniem, a poduszkę przed zsunięciem.

Gładkie wezgłowie jestświetnym podparciem pleców podczas wieczornej lektury. Korpus łóżka jest obity tkaniną, której kolor, fakturę, a także rodzaj włókna możesz wybrać ze wzornika tkanin, dostępnego w naszych salonach.

Łóżko w dzianinie Pegasus 72 Blue posiada powłokę odpychającą wodę od włókien dzianiny. Wystarczy momentalnie po rozlaniu odsączyć stwarzające się krople suchą ściereczką. Proste łoże jest przystępne w 3 wymiarach: 120x200, 140x200 i 160x200 cm.

Funkcjonalność łóżka Cosala rozbudujesz za pomocą dostępnych kompletów. Dobierz zestaw Ergo Futon, który stwarza nieprzeciętne mocowanie pod płaski stelaż. Chcesz się prostym i szybkim dostępem do pojemnika na pościel? Ten występuje w pakiecie Ergo Space dopasowanym do podnoszonego stelaża.

Nie zapomnij o wyborze odpowiedniego materaca, który wpływa na komfort wypoczynku. Parametry szczególne mebla: - Korpus łóżka tapicerowanego. - dostępny w opcji z pakietem Ergo Futon (mocowanie pod stelaż) albo z kompletem Ergo Space (posiada stelaż na podnośnikach gazowych, pojemnik na pościel) - W opcji z pojemnikiem – obszerny pojemnik, powiększona możliwość przechowywania.

Istnieje możliwość wykonania me...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.