Menu

Łóżko drewniane bukowe SPECTRUM Long 90x220

Cechy produktu

  • Producent Skandica 
  • Wymiary 200 x 220 cm
  • Rodzaj drewniane 

Opis

Drewniane, wygodne łóżko bukowe Skandica SPECTRUM Long z drewnianym stelażem pod materac o typowej gęstości listew. To przepiękne łóżko powstało z myślą o progresywnych wnętrzach w wyszukanym wydaniu. Łóżko zostało produkowane z myślą o bezkompromisowej wygodzie.

Jego długość to ukłon w kierunku osób o wyższym wzroście. Dopełniające 20cm zapewni niezrównaną wygodę użytkową - na naszym łóżku naprawdę w wygodny sposób wyśpi się każdy. Łóżko Skandica SPECTRUM Long oparto na podstawie prostokąta, a dolna część ramy wsparta jest na nogach w formie narożników – od frontu/tyłu i na bokach.

Dalej widać płaskie i pozbawione zdobień boki i front łóżka. W ten samej konwencji zaprojektowano wezgłowie – niezbyt spore, komfortowe i proste. Całość, w niemal minimalistycznym wydaniu pod kątem dekoracyjników, kryje piękno w prostym designie.

Dzięki niemu w dodatku, umożliwia tworzenie dowolnych aranżacji we własnej sypialni. Łóżko drewniane Skandica SPECTRUM Long to mocny mebel, o czym decyduje niemało zaimplementowanych rozwiązań. Począwszy od surowców - lite drewno, spajane w technice mikrowczepowej, wzmacniane okuciami i łączone wytrzymałymi śrubami o niezwykłej mocy poprzez rozwiązania dopełniające – wspornik w kształcie litery T z drewna, tzw.

piąta noga, umieszczona pod łóżkiem, aż po dokładne wykonanie, które powoduje,szczegóły pracują na ponadczasową wytrzymałość. Łóżko nie chwieje się, nie skrzypi, choćby przy długim, intensywnym stosowaniu.

Łóżko drewniane Skandica SPECTRUM Long genialnie komponuje się z tradycyjnym wystrojem wnętrz, a jego interesująco prosta forma współgra z dowolnymi dodatkami. Nadzwyczajnie komponuje się z pozostałymi meblami z linii SPECTRUM.

Łóżko przystępne jest także w wymiarach pod materac: 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm. Sprawdź tutaj. Właściwości: Materiał: lite drewno bukowe Zagłówek z drewna bukowego "Piąta" noga wzmacniająca konstrukcję łóżka Stelaż: o typowej gęstości listew dołączamy gratis; inne typy stelaży za dodatkową dopłatą wymiary: Długość pełna: 228 cm Długość pod materac: 220 cm Szerokość wewnętrzna (pod materac): 90 cm Szerokość kompletna: szerokość materaca + 5,5 cm Wysokość całkowita: 51 cm Wysokość od podłogi do górnej części ramy: 25 cm Głębokość przestrzeni na materac: 7 cm lub 12 cm Grubość listew stelaża: 2 cm Odległość dolnej części ramy łóżka od podłogi: 8 cm Grubość desek ramy łózka: 2,5 cm Grubość nóżek: 2,5 cm Specyfikacja stelaża pod materac: Stelaż mocowany wkrętami 4,5x35 mm Odległość między listwami typowymi: ok.

8 cm Odległość pomiędzy listwami zagęszczonymi: ok. 4 cm wymiar listwy: 5,8x2 cm ilość listew w stelażu charakterystycznym: 14 liczba listew w stelażu zagęszczonym: 22 Montaż: Łóżko wysyłamy w stanie zdemontowanym do samodzielnego, prędkiego konstrukcji na podstawie dołączonej instrukcji graficznej.

atuty łóżka: stworzone z naturalnego i ekologicznego drewna bukowego Wprowadzi do sypialni pogodny nastrój funkcjonalny zagłówek słuszne rozmiary Prosty i szybki montaż wytrzymałość i oporność na uszkodzenia UWAGA!

Oferta dotyczy samego łóżka. Materac należy dokupić osobno - przejrzyj ofertę. Do łóżka dołączamy darmowy, charakterystyczny stelaż, który nie podlega gwarancji i reklamacji. Zachęcamy do wyboru stelaża zwykłego zagęszczonego, który zapewnia dobre wykorzystywanie i nadaje się do materacy kieszeniowych albo do zakupu profesjonalnego stelaża z listew wygiętych łukowo (stelaż giętki).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.