Menu

ŁÓŻKO TAPICEROWANE DO SYPIALNI 140X200 SFG024B WELUR

Cechy produktu

  • Producent MebleMWM 
  • Wymiary 140 x 200 cm
  • Rodzaj z pojemnikiem, tapicerowane 

Opis

To co widać gołym okiem, to wierzchnia powłoka łóżka która jest najważniejszym elementem, zaraz po jakości wykonania. Tkanina używana w naszych modelach jest oporna na przetarcia nieskomplikowana w czyszczeniu. Zagłówek wypełniony jest miękką pianką rozszerzającą komfort podczas czynności takich jak czytanie ulubionej książki. Stelaż produkowany jest z listew sprężynujących zapewniających wysokiej jakości amortyzacje dla materaca. Łóżko zaopatrzone jest w pojemnik na pościel, dzięki jego przestrzeni będzie wstanie pomieścić pościel oraz inne fanty. Schowek otwieramy poprzez uniesienie stelaża a pomaga nam w tym podnośnik gazowy.


W komplecie MATERAC KIESZENIOWY 1

Łóżko wytwarza rama oraz załączony do niej stelaż z listew sprężynujących. Bezpośrednio z ramą, łączy się wielkich rozmiarów zagłówek wypełniony ponadto miękką pianką potęgującą komfort w trakcie wypoczynku przy ulubionej lekturze czy filmie. Mebel obity przytulnym welurem w kolorze wykwintnego popielu. Tym, co wyróżnia je na tle innych jest atrakcyjne pikowanie zarówno na wezgłowiu, jak i frontach łóżka. Łóżko osadzono na niewielkich stopkach, dzięki którym łatwo przesuniemy mebel, gdy zaistnieje taka potrzeba. Nasze welurowe łóżko z komfortowym pojemnikiem na pościel to rozwiązanie dla sympatyków wypoczynku na najwyższym poziomie i nietuzinkowego designu. Wkomponuje się doskonale jednocześnie we wnętrze postępowe, jak i konwencjonalne, a dzięki dodatkom zyska wrażenie jeszcze obszerniejszej przytulności.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.