Menu

Łóżko z szufladami Iverin 80x200 - 7 kolorów

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Wymiary 80 x 200 cm

Opis


świetny świat dziecka to głównie świat bezpieczny i przyjazny. Jesteśmy przekonani, iż Ty drogi rodzicu wkładasz dużo wysiłku i zaangażowania, by taki właśnie był. firma Elior wierzy, iż bezpieczne i przyjazne łóżko Twojego dziecka to fragment nieprzeciętnego świata, który jesteśmy w stanie razem wykreować. Łóżko Iverin, które chcemy Ci zaoferować jest godne, żeby zaistnieć w sypialni Twojej pociechy. Potrzebujesz dowodów? Zapraszamy...Oto ono – świetne łóżko dziecięce Iverin.

W ofercie posiadamy także łóżka Iverin o rozmiarach:

  • rozmiary pod materac 90x200: wys: 58cm, szer: 97cm, dł: 205cm
  • rozmiary pod materac 120x200: wys: 58cm, szer: 127cm, dł: 205cm
  • rozmiary pod materac 140x200: wys: 58cm, szer: 147cm, dł: 205cm
  • rozmiary pod materac 160x200: wys: 58cm, szer: 167cm, dł: 205cm
  • rozmiary pod materac 180x200: wys: 58cm, szer: 187cm, dł: 205cm

znikoma strefa przepiękna
Czy wiedza z zakresu aranżacji wnętrz i stylów wnętrzarskich jest nieodzowna, by potrafić zauważyć i docenić mebel z klasą? Niekoniecznie. Dzieci intuicyjnie postrzegają piękno, jak w dodatku czują się szczęśliwsze w otoczeniu spektakularnych przedmiotów. Łóżko Iverin w swojej łagodnej, prostej formie będzie meblem wspaniałym dla Twojej pociechy. Jego nieprzemijalny styl wspaniale wkomponuje się w aranżacje ascetyczne, skandynawskie, nowoczesne, modernistyczne, nowojorskie, japońskie, czy futurystyczne. Nawet bohaterowie z dziecięcych bajek będą zachwyceni mogąc czasem „ powalczyć" na tak unikatowym łóżku. Inwestycja w łóżko Iverin to pieniądze naprawdę rozsądnie ulokowane. Ten wysoki jakościowo, polski mebel jest w stanie przetrwać naprawdę długi czas, zachowując swoje zalety: piękno, wygodę, precyzyjne i bezpieczne wykończenia, oraz wytrzymałość.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.