Menu

Pikowane łóżko z zagłówkiem 160x200 - Elber 3X

Cechy produktu

  • Producent Elior 
  • Wymiary 160 x 200 cm

Opis

Jakie atrybuty powinien mieć najkorzystniejszy przyjaciel?
Powinien być ciepły, rozumieć nasze potrzeby, pomagać zapomnieć o stresie i zmęczeniu i być tak konieczny, iż będziemy za nim tęsknić cały dzień. Masz takiego przyjaciela? Nie przejmuj się jeśli nie masz. Ten opis nadaje się jak ulał do naszego najnowszego łóżka Elber 3X, więc spójrz – to może być początek świetnej przyjaźni. Elber 3X 160x200 marki Elior – zanurz się w jego przychylne objęcia!
Materac to postawa!
Podstawą zdrowego snu jest z całą pewnością materac. Nawet najatrakcyjniejsze łóżko wyposażone w źle dostosowany, nietrwały lub zwyczajnie niewygodny materac nie zapewni nam komfortu podczas nocnego odpoczynku. marka Elior jest znana z dbałości o najdrobniejszy detal, dlatego projektując łóżko Elber 3X postawiła właśnie na wspaniały jakościowo materac. A właściwie cztery genialne materace, tak by każdy użytkownik mógł dobrać najkorzystniejszy dla siebie! Wszystkie cztery modele zostały wyposażone w system kieszeni elastic pocket ze strefami o przeróżnej twardości zapewniającymi użyteczną pozycję ciała. Każda sprężyna jest w osobnej otulinie z wyjątkowo sprężystego materiału, który uniemożliwia przecieraniu się i pękaniu kieszonek, eliminując przy tym efekt wyginania się kieszeni i w dodatku powiększając wytrzymałość. Sprężyny zostały produkowane w najnowocześniejszej technologii CONTROLHARD, wykorzystującej podwójne hartowanie drutu węglowego, które zagwarantuje ponad 50% wydłużoną żywotność. ponadto każdy materac został wyposażony w pikowany pokrowiec antyalergiczny o wydłużonym cyklu ścieralności z wszytym zamkiem, który dzięki możliwości zdjęcia i wyprania pozwala zachować świeżość i najwyższy poziom higieny.

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz!

1. Contrix Superb – 17 cm komfortowy materac zbudowany z systemu kieszeni elastic pocket, dwustronnie obłożony pianką poliuretanową T25 o zwiększonej rozciągliwości i wytrzymałości na odkształcenia, a także wygniatanie, co zagwarantuje właściwy odpoczynek i pozytywnie wpływa

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.