Menu

Pojedyncze łóżko tapicerowane 90x200 - Loban 3X

Cechy produktu

  • Producent Elior 
  • Wymiary 90 x 200 cm
  • Rodzaj tapicerowane 

Opis

Czy łóżko może być magnesem?
Prawa fizyki są niezmienne. Magnes przyciąga metale i niektóre namagnesowane ciała, to oczywiste. Magnetyczną siłę przyciągania ma także Ziemia, lecz czasem zdarzają się sytuacje, o których się fizykom nie śniło. Kiedy nasze najnowsze łóżko Loban 3X przeszło do fazy testów, okazało się, iż emanuje niezwykłą mocą. Loban 3X działa jak magnes i to wcale nie na metalowe przedmioty, ale na ludzi. Jest tak przytulne, miękkie i wygodne, iż kto raz się na nim położy, nie chce już sypiać na innym łóżku. Nie wierzysz? W takim razie przekonaj się sam! Loban 3X – przyciąga jak magnes.


Przepis na łóżko nadzwyczajne

Łóżko Loban 3X producenta Elior to unikatowe połączenie komfortu i designu spod znaku glamour. Model Loban 3X został dokładnie zaprojektowany i produkowany z postępowych części o najwyższym stopniu jakości i bezpieczeństwa dla zdrowia. konstrukcja łóżka Loban 3X opiera się na solidnej skrzyni o grubości 1,6 mm produkowanej z drewna naturalnego i płyty meblowej zbudowanej z włókien drzewnych i związków naturalnych i uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi w celu rozszerzenia jej trwałości. Na skrzyni obłożonej fachową pianką o grubości T25 i tapicerowanej szlachetną dzianiną lub ekoskórą opiera się perfekcyjny jakościowo metalowy stelaż z 34 sprężynujących listewek z naturalnego drewna brzozowego. Tak zaprojektowany stelaż usprawnia cyrkulację powietrza pod materacem, dzięki temu nadzwyczajnie wpływa na jakość i komfort snu i wydłuża żywotność materaca. Łóżko Loban 3X zostało ponadto zaopatrzone w ergonomiczny pojemnik na pościel, łatwo otwierany za pomocą innowacyjnych podnośników gazowych. Dzięki taki rozwiązaniom konstrukcyjnym, łóżko Loban 3X stanowi wyjątkowo wygodny, trwały i wyjątkowo funkcjonalny mebel sypialniany, któremu nikt nie potrafi się oprzeć.

Materac miękki, czy twardy – wybierz najlepszy dla siebie

O jakości naszego snu i komfortowym wypoczynku decyduje prawidłowo przypasowany do naszych potrzeb materac. Firma Elior w dbałości o wysoką jakość produktów i wymogi swoich klientów zaprojektowała aż cztery wygodne materace, asygnowane do łóżka Loban 3X. Wszystkie 4 modele zostały zaopatrzone w system kieszeni Elastic Pocket ze strefami o różnej twardości gwarantującymi ergonomiczną pozycję ciała. Każda sprężyna j

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.