Moje konto
  • Zestaw naprawczy łożyska tylnej półosi Jeep Grand Cherokee 1993-1998 Zestaw naprawczy łożyska tylnej półosi Jeep Grand Cherokee 1993-1998

Zestaw naprawczy łożyska tylnej półosi Jeep Grand Cherokee 1993-1998

1 oferta z 1 sklepu

Producent KML WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentKML

Zestaw naprawczy tylnej półosi do samochodu JeepGrand Cherokee ZJ / ZG 1993-1998 - most DANA35 - allGrand Cherokee ZJ / ZG 1993-1998 - most DANA44 - tylko do półosi zabezpieczonej C-clip wszystkie wersje silnikowecena za 1 szt PASUJE NA PRAWĄ ORAZ LEWĄ STRONĘ !!!

nie pasuje do półosi mostu DANA 44 zabezpieczonej pierścieniem osadczym !!!ZESTAW NIE POSIADA USZCZELNIENIA OD STRONY WEWNĘTRZNEJŁOŻYSKO TAK JAK W ORYGINALNYM ROZWIĄZANIU SMAROWANE JEST OLEJEM MOSTUTylna półoś jest wewnętrzną bieżnią łożyska koła.

Jeśli powierzchnia półosi po której obracają się wałeczki łożyska nie jest gładka , wymiana samego łożyska NIE PRZYNIESIE ŻADNEGO EFEKTU !!! , w takich przypadkach trzeba wymienić półoś , bądź zastosować zestaw naprawczy który przesunie łożysko koła o szerokość bieżni , na zewnątrz (w stronę piasty) zmieniając zużytą bieżnię na nową.

Zestaw zastępuje łożysko i uszczelniacz półosi !!! Po zamontowaniu zestawu półoś powinna wsunąć się z lekkim luzem , jeśli tak nie jest zestaw został zamontowany niewłaściwie- zestaw jest wprasowany niecentrycznie- powierzchnia mostu nie została dostatecznie oczyszczona...

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też