Menu

Luneta obserwacyjna cyfrowa Delta Optical Spectrum

Cechy produktu

  • Producent Delta Optical 

Opis

Delta Optical Spectrum to progresywna luneta cyfrowa o 50× powiększeniu, wyposażona w 5" ekran LCD i zastosowany rejestrator, dzięki któremu utrwalimy nasze osiągnięcia na strzelnicy albo polowania.

Delta Optical Spectrum to lekka i niezwykle prosta w obsłudze luneta cyfrowa, przeznaczona do obserwacji przyrody, samolotów, oraz innych oddalonych obiektów.

Dzięki zastosowanemu rejestratorowi urządzenie pozwala na dodatek na zapisywanie zdjęć i video, dzięki temu doskonale spełni oczekiwania w trakcie polowania, treningu na strzelnicy lub obserwacji samolotów.

Spectrum wykonuje fotografie 14 MP i nagrywa filmy mp4 w rozdzielczości HD, co zezwala na ich późniejsze oglądanie na telewizorze albo monitorze komputerowym. Luneta obsługuje karty pamięci micro SD o maksymalnej pojemności 64 GB.

Urządzenie zasilane jest za pośrednictwem zaimplementowanego akumulatora litowo-jonowego obfitej objętości, jednak dzięki zastosowaniu mini portu USB czas pracy można wydłużyć, korzystając z przenośnych źródeł zasilania np. Power banku.

W zestawie znajduje się składany statyw z gwintem 1/4", a także przewodowy pilot, który zezwala na odtwarzanie, a także realizowanie zdjęć i filmów bez fizycznego kontaktu z urządzeniem, co ma duże znaczenie w trakcie rejestracji obraz przy największych zwiększeniach.

Transfer informacji odbywa się za pośrednictwem portu mini USB.

Delta Optical Spectrum waży zaledwie 435 g, dzięki temu luneta może nam towarzyszyć w trakcie naszej aktywności outdoorowej bez odczuwanego dyskomfortu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.