Menu

Luneta obserwacyjna cyfrowa Delta Optical Spectrum

Cechy produktu

  • Producent Delta Optical 

Opis

Delta Optical Spectrum to postępowa luneta cyfrowa o 50× rozszerzeniu, zaopatrzona w 5" ekran LCD i wbudowany rejestrator, dzięki któremu utrwalimy nasze osiągnięcia na strzelnicy albo polowania.

Delta Optical Spectrum to lekka i bardzo prosta w obsłudze luneta cyfrowa, przeznaczona do obserwacji przyrody, samolotów, i innych oddalonych obiektów.

Dzięki zaimplementowanemu rejestratorowi urządzenie pozwala dodatkowo na zapisywanie zdjęć i video, dzięki temu idealnie sprawdzi się w trakcie polowania, treningu na strzelnicy lub obserwacji samolotów.

Spectrum wykonuje zdjęcia 14 MP i nagrywa filmy mp4 w rozdzielczości HD, co pozwala na ich późniejsze oglądanie na telewizorze lub monitorze komputerowym. Luneta obsługuje karty pamięci micro SD o maksymalnej pojemności 64 GB.

Urządzenie zasilane jest za pośrednictwem zastosowanego akumulatora litowo-jonowego obfitej pojemności, jednak dzięki zaimplementowaniu mini portu USB czas pracy można wydłużyć, korzystając z przenośnych źródeł zasilania np. Power banku.

W komplecie znajduje się składany statyw z gwintem 1/4" i przewodowy pilot, który pozwala na odtwarzanie oraz realizowanie fotografii i filmów bez fizycznego kontaktu z urządzeniem, co ma pokaźne znaczenie w trakcie rejestracji obraz przy największych rozszerzeniach.

Transfer informacji odbywa się za pośrednictwem portu mini USB.

Delta Optical Spectrum waży zaledwie 435 g, dzięki temu luneta może nam towarzyszyć podczas naszej aktywności outdoorowej bez odczuwanego dyskomfortu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.