Menu

Luneta obserwacyjna Leupold GR 15-30x50 Compact

Cechy produktu

  • Producent Leupold 
  • Powiększenie 15-30 x

Opis

Leupold GR 15-30x50 Compact to kompaktowa luneta obserwacyjny dla turystów i pasjonatów przyrody, którą charakteryzuje wysoka szczegółowość i jasność obrazu, znaczne pole widzenia i lekka i zwarta konstrukcja.

Najważniejsze parametry kolekcji Golden Ring:

Twilight Light Max Managment System:

  • powiększona wydajność zmierzchowa Wzmacnia jasność obrazu w środowisku o niskim natężeniu światła (około 20 minut),
  • eliminuje rozmycie obrazu i odbicia światła rozproszonego,
  • soczewki klasy premium zapewniają ostrość od krawędzi do krawędzi,
  • rozszerza głębię i kontrast obrazu.

technika Folded Light path- dzięki zaimplementowaniu tej technologii, udało się ograniczyć wielkość lunety, zachowując jednocześnie duży zakres rozszerzenia. Aby stworzyć lżejszy i bardziej zwarty układ optyczny Leupold zamiast pryzmatów o wielkiej masie wykorzystuje system luster, które skutecznie odbijają światło.

Korpus ze stopu magnezu- lekka potężna konstrukcja, wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne.

Gumowana muszla oczna o regulowanej wysokości- zagwarantuje komfort obserwacji użytkownikom używającym szkieł korekcyjnych.

Xtended Twilight Lens System- optymalizuje transmisję fal słabszego światła, dzięki temu można zobaczyć ciemne sceny o słabym oświetleniu z większą, jaśniejszą szczegółowością w sytuacji jakiejkolwiek innej dostępnej lunety.

100% niepodatność na wodę i roszenie- dzięki opatentowanej przez markę Leupold technologii wypełnieniu azotem luneta ma całkowitą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, a także wewnętrznym parowaniem.

powłoka DiamondCoat 2- najistotniej odporna na ścieranie warstwa ochronna, która w dodatku powiększa transmisję światła i kontrast obrazu.

wbudowany port statywu 1/4-20- gwarantuje prędki i wygodny montaż.

Opcjonalna siatka celownicza*- siatka w pierwszym planie pozwala na szybkie i wydajne obliczanie korekty strzału (wybrane modele).

Lekka i wytrzymała

Tubus lunety stworzono z ultralekkiego włókna węglowego, które w dodatku pokryto gumowaną powłoką, gwarantując w ten sposób zrównoważony i wygodny chwyt w każdych warunkach.

Leupold GR 15-30×50 Compact to użyteczna luneta o długości 279 mm i niewielkim ciężarze wynoszącym zaledwie 610 g. Luneta o takiej wielkości wspaniale stanie na wysokości zadania w turystyce, outdoorze, a także innych zastosowaniach, w której znaczny jest komfort przenoszenia.

Wnętrze lunety wypełniono suchym azotem, który usuwa problem wewnętrznego parowania soczewek.

zaimplementowana technika hydroizolacji marki Leupold gwarantuje 100% niepodatność na warunki atmosferyczne, dlatego luneta może być stosowana w każdych warunkach pogodowych.

Wysoka jakość obrazu

W układzie optycznym zastosowano soczewki z antyrefleksyjnymi warstwami wielowarstwowymi​, które odpowiadają za wysoką transmisję światła, oraz redukowanie światła rozproszonego.

Obraz jest jasny, znamionuje się wysoką rozdzielczością, i wiernym odwzorowaniem barw.

Z uwagi kompaktowy wymiar i nieznaczny ciężar Leupold GR 15-30×50 Compact rewelacyjnie sprawdzi się w turystyce, obserwacji przyrody, a także pracy służb mundurowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.