Menu

Vanguard Endeavor XF 60 A luneta zielono-czarne

Cechy produktu

  • Producent Vanguard 

Opis

Teleskop Vanguard Endeavor XF posiada magnezowy korpus z gumową osłoną, jest wodoodporny wypełniony azotem i oporny na mgłę. Soczewki posiadają wielowarstwową osłonę pozwalająca na wysoką przepuszczalność światła, i osłonięty fazowo pryzmat dachu BAK4.

Model Endeavor XF 80A posiada obiektyw 88mm oraz profilowany okular z 20-60 x powiększeniem. Teleskop wyciąganą gumową muszlę oczną gwarantującą, iż oczy nie męczą się choćby przy szczególnie sporych zbliżeniach.

oferuje imponujący zasięg pola widzenia. Zaimplementowana osłona obiektywu wchodzi w skład zestawu i eliminuje odblaski spowodowane bezpośrednim padaniem światła. Model posiada wyściełaną, łatwą w transporcie osłonę przeciwdeszczową.

Endeavor XF wygodny i ergonomiczny pierścień focus zezwalający na prędkie ustawienie ostrości. Teleskop można podłączyć bezpośrednio do głowicy statywu Vanguard posiadającej uniwersalną płytkę konstrukcji.

Bez potrzeby zastosowania skrótu. Specyfikacja produktu Vanguard Endeavor XF 80A * Wysoka przepuszczalność światła * Magnezowy korpus z gumową osłoną * idealnej jakości pierścień focus, nieskomplikowany w obsłudze choćby podczas noszenia rękawiczek * W 100% wodoodporny i niepodatny na mgłę * posiada wielowarstwową osłonę optyki oraz pryzmat BaK4 z osłoną fazową

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.