Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Lustra łazienkowe.

Lustra łazienkowe

1108 produktów z 26 sklepów

strona 1 z 56

CERSANIT ALPINA Słupek, biały S516-005-DSM

Producent Cersanit

… z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej białej o grubości 16 mm. Fronty wykonane z płyty MDF dwustronnie laminowanej o grubości 19 mm. Fronty oraz zewnętrzna powierzchnia boków lakierowana emalią poliestrową na wysoki połysk. Całość spoczywa na 4 nóżkach z tworzywa sztucznego o wysokości 105 mm. Wewnątrz dwie półki. Drzwiczki uniwersalne: możliwośc zamontowania jako lewe lub … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Lustra łazienkowe

Lustro w łazience to czysta konieczność. Dzięki większym zwierciadłom nie tylko swobodnie można się w nim przejrzeć ale łazienka wydaje się większa. Ozdobne i designerskie lustra dodają pomieszczeniu zaś bardziej eleganckiego i personalnego wyglądu. W katalogu znaleźć można kilkaset luster od wielu polskich i zagranicznych fimr, m.in. lustra łazienkowe Cersanit, Aquaform czy lustra łazienkowe Koło. W zależności od ceny, wielkości i kształtu łatwo można dobrać najlepsze lustra do łazienki.

Dzięki systemowi wyszukiwania dobrać można zwierciadło ściśle odpowiadające potrzebom. W katalogu są lustra w kształcie koła, kwadratu czy prostokąta. Wszystko w tym kontekście zależy od indywidualnych preferencji klienta. Wybór większych luster może przysłużyć się optycznie łazience. Dzięki dużym lustrom, zamontowany nawet na całej ścianie pomieszczenie może zyskać głębie, a dzięki temu nawet mała łazienka stanie się optycznie przestronniejsza. Wiele modeli ma wbudowane oświetlenie, dzięki czemu poprawia to codzienne korzystanie z łazienki. Coraz częściej firmy oferują lustra ozdobne i designerskie, które dodadzą prestiżu i elegancji każdej łazience. Pomimo, że droższe znajdują coraz więcej zwolenników.

Sprawdź też