Manu

Canon EOS 100D

Cechy produktu

  • Producent Canon 
  • Rozdzielczość 18 Mpx
  • Rodzaj zasilania AA 
  • Format zapisu zdjęć RAW, JPEG, DPOF 
  • Przekątna ekranu 3 "
  • Wizjer tak 
  • Maksymalna rozdzielczość zdjęć 5184x3456 
  • Czułość 100-2800 
  • Procesor obrazu Digic 5 
  • Zdjęcia seryjne 4 kl/s

Opis

Zbliż się do perfekcji obrazu z lustrzanką cyfrową Canon EOS 100D. Istota tego sprzętu polega na jakości wykonania i użytych materiałów. To za sprawą tych dwóch czynników, aparat ten cechuje się doskonałymi parametrami, które docenią zawodowcy, i z których cieszyć się będą początkujący.

Możliwości aparatu

Lustrzanka umożliwia tworzenie zdjęć w maksymalnej rozdzielczości 5184x3456 pix. Twoje zdjęcia wyjdą dobrze nawet przy słabym oświetleniu również dzięki wysokiej czułości ISO. Funkcja autofokusu firmy Canon, pozwala Ci tworzyć najlepsze zdjęcia w najtrudniejszych warunkach. Aparat, dzięki opcjom efektów barwnych, balansu bieli i redukcji czerwonych oczu, pozwala na pełną kontrolę tworzonych przez Ciebie fotografii. Aparat EOS 100D oferuje też możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości HD.

Tryby

Aparat Canon EOS 100D oferuje entuzjastom robienia zdjęć wiele różnorodnych trybów fotografowania. Między innymi automatyczny, z programami tematycznymi takimi jak: Portret, Krajobraz, Sport, Plaża, Wschód słońca, Zmierzch/świt, Makro, Sepia, Krajobraz nocny, Portret nocny, Portret inteligentny i wiele innych. Przy użyciu opcji tworzenia zdjęć seryjnych, aparat EOS 100D wykona kilka zdjęć, z których każde z pewnością okaże się niepowtarzalne oraz będzie się charakteryzowało wysoką jakością. Kolejna funkcja, tryb Automatycznego Kadrowania - pozwala w łatwy i szybki sposób wykadrować praktycznie każde, nawet najtrudniejsze ujęcie.

Akcesoria

EOS 100D posiada wbudowane gniazdo kart pamięci. Dzięki niemu szybko zwiększysz pamięć swojego urządzenia. Firmowe narzędzie Canon, pozwala na dowolną edycję filmów i zdjęć, a także na dzielenie się nimi z przyjaciółmi. Pojemny, markowy akumulator, dostarczy energię Twojemu aparatowi na długi czas. Dołączony kabel USB pozwala szybko połączyć Twój aparat z komputerem i przenieść wszystkie zdjęcia. Do zestawu dołączono też dodatkowe przewody, dzięki którym przeglądanie zdjęć, np. na monitorze, czy telewizorze nie będzie trudne.

Podsumowanie

Wysoką jakość obrazu, a także intuicyjną obsługę aparatu gwarantuje Ci wyświetlacz LCD o przekątnej 3". Nawet najtańsza lustrzanka cyfrowa da znakomite rezultaty, jeśli nauczymy się nią posługiwać oraz jeśli będziemy inwestować w kolejne obiektywy. W fotografii cyfrowej równie ważne co matryca i obiektyw wykorzystane do wykonania konkretnego zdjęcia, są umiejętności obróbki komputerowej, programy graficzne i doświadczenie. Jeśli jednak nie robimy dużo zdjęć, nie planujemy inwestować w kolejne obiektywy, zdecydujmy się jednak na kompakt. Inaczej nie skorzystamy w pełni z potencjału takiego urządzenia.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
gregorio1972 - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo fajny aparat