Menu

Canon EOS 4000D

Cechy produktu

 • Producent Canon 
 • Rodzaj zasilania akumulator 

Opis

CANON 4000D Łatwo i intuicyjnie fotografuj oraz udostępniaj historie wyróżniające się niebanalnymi kolorami, poziomem szczegółowości i spektakularnym rozmyciem tła.
Proste opowiadanie eksponujących się historii za pomocą lustrzanki cyfrowej

Dzięki aparatowi EOS 4000D o rozdzielczości 18 MP opowiadanie unikatowych historii przy pomocy fotografii w jakości typowej dla lustrzanek cyfrowych i filmów Full HD jest łatwiejsze, niż Ci się wydaje. Udostępniaj zawartość natychmiast i rób zdjęcia zdalnie przy pomocy zgodnego smartfonu z łącznością Wi-Fi* i aplikacją Canon Camera Connect.
nadzwyczajne zdjęcia i filmy w kinematograficznej jakości
18-pikselowa matryca o powierzchni choćby 19-krotnie obszerniejszej od wielu matryc smartfonów** zezwala na wykonywanie zachwycających fotografii z naturalnie rozmytym tłem – nawet w niełatwych warunkach oświetleniowych.
Ożywiaj swoje historie
Zmieniaj inspirujące chwile w artystyczne filmy Full HD lub uwieczniaj najważniejsze wydarzenia dnia na migawkach wideo.
Udostępnianie w serwisach społecznościowych i zdalne fotografowanie
szybko przesyłaj fotografie i filmy do urządzenia inteligentnego, aby prosto udostępniać je w mediach społecznościowych lub zapisywać ich kopie zapasowe w serwisie Irista. Możesz także fotografować zdalnie dzięki łączności Wi-Fi* i aplikacji Canon Connect.
Kreatywność bez wysiłku
starczy skadrować ujęcie i nacisnąć spust migawki, a tryb Inteligentna scena auto zapewni wyśmienite rezultaty. Korzystaj z funkcji fotografowania w trybie Live View i trybu twórczej automatyki, a także dodawaj nieszablonowe efekty dzięki filtrom kreatywnym.
Zdobywanie wiedzy w trakcie fotografowania
Korzystaj z dostępnych wskazówek dotyczących fotografowania lustrzanką cyfrową dzięki aplikacji Photo Companion marki Canon (do pobrania na urządzenia z systemem operacyjnym Android lub iOS). Dodaj obiektywy i akcesoria lub przejmij ręczną kontrolę nad aparatem w dowolnym momencie.
niezawodne fotografowanie
Rejestruj ujęcia tak, żeby pokrywały się z obrazem, który zachowałeś w pamięci – wszystko dzięki skrupulatnej regulacji ostrości, funkcji rejestrowania 3 kl./s i procesorowi DIGIC 4+. Optyczny wizjer i ekran LCD o przekątnej 6,8 cm usprawniają kadrowanie i oglądanie efektów pracy CANON EF-S 18-55 F/3.5-5.6 DC III
Niedrogi obiektyw zmiennoogniskowy wysokiej jakoœci
Model EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 III to uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy o wysokiej jakośœci, który przypadnie do gustu fotografom ceniącym podróżować z niewielkim bagażem. Dzięki odpowiednikowi ogniskowej 29–88 mm dla formatu 35 mm spory zakres rozszerzeń obiektywu jest odpowiedni dla większoœści zastosowań ogólnych. Możliwośœć wykonywania fotografii zbliżeniowych.

okrągła przysłona - przy szerokim otwarciu przesłony jej okrągły otwór pozwala uzyskać gładkie, równomierne rozmycie tła, uwypuklić obiekty znajdujące się na pierwszym planie i odciągnąć uwagę od nieistotnych elementów.

- Lekka budowa o niewielkich wymiarach
- Zakres ogniskowych od szerokiego kąta do niedługiego tele
- kolista przysłona
- prędki system AF
CANON EF-S 55-250mm F/4-5.6 IS STM Kompaktowy teleobiektyw, który pozwala być bliżej wydarzeń. Stabilizator obrazu uniemożliwia rozmyciu spowodowanemu przypadkowym poruszeniem aparatu. Technologia STM zagwarantuje płynną i cichą regulację ostrości w trakcie nagrywania filmów.
Korzyści

 • Przybliżanie odległych obiektów przydatne do fotografowania przyrody i sportu
 • Płynna i cicha regulacja STM podczas nagrywania filmów
 • Stabilizator obrazu redukuje rozmycie wynikające z drgań aparatu
 • Lekka, kompaktowa, niezwykle ergonomiczna budowa
 • Łatwa w użyciu kompozycja zagwarantuje najwyższą jakość obrazu
 • właściwości szczegółowe
 • wspaniały kompaktowy teleobiektyw zmiennoogniskowy
 • Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM, który pozwala być bliżej wydarzeń, to genialne uzupełnienie standardowego obiektywu zmiennoogniskowego 18-55 mm aparatu EOS. Pasuje perfekcyjnie do fotografowania wydarzeń sportowych, przyrody i przebiegu podróży. Łączy w sobie obfite możliwości z wysoką jakością obrazu i instynktowną obsługą.
 • Optyczny stabilizator obrazu

by pomóc w uzyskaniu ostrości, obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM pozostał wyposażony w technologię stabilizacji obrazu producenta Canon. Pozwala to wydłużyć normalny czas naświetlania o 3,5 stopnia, a równocześnie broni przed drganiami aparatu — jest to idealne rozwiązanie do realizowania fotografii przy słabym oświetleniu albo fotografowania przy długiej ogniskowej. Funkcja wykrywania panoramowania samoczynnie wyłącza stabilizację w kierunku poziomym albo pionowym, pozwalając uchwycić wrażenie szybkości w trakcie fotografowania ruchomych obiektów.
technika STM
W obiektywie EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM zastosowano technikę silniczka krokowego (STM), która gwarantuje płynną i cichą ciągłą regulację ostrości podczas nagrywania filmów aparatem EOS, a także prędki i skrupulatny AF w czasie fotografowania. Regulacja STM odbywa się tak cicho, że jej odgłosy nie są wychwytywane poprzez mikrofon aparatu. Dzięki czemu podkład dźwiękowy filmu jest wolny od niepożądanych zakłóceń.
genialna jakość obrazu
Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM wykorzystuje szklaną soczewkę UD (o stanowczo niskiej dyspersji) i powłoki Super Spectra w celu zapewnienia istotnych i ostrych obrazów o wysokim kontraście w całym zakresie ogniskowych. 7-listkowa przysłona podwyższa jakość nieostrych obszarów, poprzez co główny fotografie wyróżnia się na miękkim, rozmytym tle.
Z myślą o nadzwyczajnych fotografiach
Pierścień ręcznej regulacji ostrości pozwala momentalnie iprzypasować ostrość w dowolnym momencie. Z kolei najkrótsza odległość ogniskowania wynosząca zaledwie 0,85 m zezwala na fotografowanie niedużych obiektów. Nieobrotowy przedni ułatwia korzystanie z filtrów. GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM lub FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
nawet DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania danych dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.