Manu

Canon EOS 600D

Cechy produktu

 • Producent Canon 
 • Rozdzielczość 18 Mpx
 • Rodzaj zasilania akumulator 
 • Format zapisu zdjęć RAW, JPEG, DPOF 
 • Przekątna ekranu 3 "
 • Wizjer tak 
 • Maksymalna rozdzielczość zdjęć 5184x3456 
 • Czułość 100-6400 
 • Procesor obrazu Digic 4 
 • Samowyzwalacz 10, 2 s
 • Zdjęcia seryjne 4 kl/s

Opis

Uchwyć z życia to, co najlepsze z lustrzanką cyfrową Canon EOS 600D. Oto lustrzanka cyfrowa, której jakość i prostota obsługi zadowoli każdego entuzjastę fotografowania. Zawodowcy docenią jakość wykonania zarówno samego sprzęt jak i robionych nim fotografii.

Możliwości aparatu

Lustrzanka umożliwia tworzenie zdjęć w maksymalnej rozdzielczości 5184x3456 pix. Ogniskowa to: 18-55 mm. Maksymalna ogniskowa: 88. Minimalna ogniskowa: 29. Wynosi ona 100-6400 ISO. Urządzenie został wyposażony w imponujący, 3x-krotny zoom optyczny. Wbudowany autofokus zapewnia zdjęcia o najwyższej ostrości i jakości w każdych warunkach. A za sprawą kilku prostych do ustawienia funkcji, Twoje zdjęcia będą odpowiednio zrobione za sprawą ustawień efektów barwnych, redukcji czerwonych oczu czy balansowi bieli. A do tego aparat pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości High Definition. Dzięki temu możesz utrwalać swoje ważne chwile w jeszcze lepszej jakości obrazu i dźwięku.

Tryby

Aparat dysponuje wieloma różnymi trybami fotografii. Począwszy od standardowych jak Portret czy plaża aż po zaawansowane jak Efekty specjalne czy Makro. Dzięki specjalnemu trybowi zdjęć seryjnych, uchwycisz na swoich fotografiach nawet najkrótszą chwilę. Dodatkowo, prosty w obsłudze tryb automatycznego kadrowania zdjęć, pozwala na pełną swobodą twórczą. Dzięki tej opcji Twoje fotografie będą zawsze doskonale wykadrowane.

Akcesoria

Wbudowane gniazdo kart rozszerzeń, pozwala rozbudować pamięć aparatu - możesz wykonywać więcej ciekawych zdjęć lub filmów. Szybkie i proste w obsłudze oprogramowanie Canon, pozwoli Ci na edycję i segregację wszystkich zdjęć. Jonowo-litowa bateria aparatu EOS 600D pozwala na wielogodzinną i spokojną pracę. A za pomocą kabla USB wygodnie zgrasz zdjęcia i zabezpieczysz wszystkie pliki na komputerze. Natomiast zestaw dodatkowych kabli daje możliwość łączenia Twojego aparatu z innymi, kompatybilnymi urządzeniami.

Podsumowanie

Dobre jak dla takiego sprzętu wymiary: 100 x 133 x 80 mm oraz stosunkowo niewielka ułatwiają przyjemne korzystanie z aparatu. Czytelny wyświetlacz LCD o przekątnej 3 cali, gwarantuje Ci komfortowe użytkowanie i łatwą pracę z aparatem. Czy Canon EOS 600D to aparat dla Ciebie? Zdecydowanie wyższa jakość zdjęć wykonanych lustrzanką cyfrową ujawnia się przy fotografowaniu w ciężkich warunkach, np. w słabym świetle. Dużo większe rozmiary matryc lustrzanek względem tych z kompaktów i zależne od nich długości równoważne ogniskowych, pozwalają na uzyskanie np. znacznie mniejszej głębi ostrości, co jest kluczowe przy zdjęciach portretowych i pozwala na kreowanie ciekawych efektów artystycznych. Warto jednak pamiętać, iż zakup lustrzanki ma sens jedynie wtedy, gdy chcemy dokupić do niej w przyszłość nowe, często drogie, obiektywy.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 5 opinii

+ Dodaj opinie
Zuzanna - Wystawiona 3 lata temu
cudowny aparat <3
hadak - Wystawiona 3 lata temu
Pierwsze wrażenia bardzo dobre. Używam jeszcze zbyt krótko aby podać pełniejszą ocenę.
dzimaj - Wystawiona 3 lata temu
wcześniej miałem Pentax K-m , różniaca w jakości zdjęć powalająca, zwłaszcza przy słabym oświetleniu ,np w mieszkaniu, na razie jestem zadowolony
luigi - Wystawiona 3 lata temu
Świetna lustrzanka.
miro - Wystawiona 3 lata temu
bardzo dobry aparat