Menu

Canon EOS 80D

Cechy produktu

 • Producent Canon 
 • Rozdzielczość 25.8 Mpx
 • Rodzaj zasilania akumulator 
 • Format zapisu zdjęć RAW, JPEG, DPOF 
 • Przekątna ekranu 3 "
 • Wizjer tak 
 • Maksymalna rozdzielczość zdjęć 6000 x 4000 px
 • Czułość 100-25600 
 • Procesor obrazu Digic 5 
 • Samowyzwalacz 2, 10 s
 • Zdjęcia seryjne 7 kl/s
 • Nośnik danych karta SD 
 • Nagrywanie filmów 1920 x 1080 (Full HD) 

Opis

TYLKO teraz DO ZAKUPU APARATU DODAJEMY
SZYBKĄ KARTĘ PAMIĘCI SANDISK 64GB 80MB/s
KTÓREJ OPIS znajdzieSZ TUTAJ:

CANON 80D zaawansowany, uniwersalny i szybki aparat, który umożliwi rozwój kreatywności. Progresywne technologie, gwarantujące naprawdę zniewalające efekty, sprawiają, że aparat EOS 80D genialnie sprawdzi się w fotografii sportowej, portretowej, krajobrazowej, ulicznej i podróżniczej upraszczając jednocześnie fotografowanie w słabym oświetleniu. Docenią go w dodatku innowacyjni filmowcy. Poznaj nowe obszary fotografii intuicyjne reakcje i przystępne rejestrowanie intensywnych wydarzeń sportowych i dzikiej przyrody dzięki systemowi AF o wysokiej wydajności, maksymalnej prędkości zdjęć seryjnych rzędu 7 kl./s i konfigurowalnym elementom sterującym. System AF z 45 punktami krzyżowymi Rejestrowanie sportowych zdarzeń trwających ułamek sekundy na obrazach o nad wyraz wysokiej ostrości nawet w świetle reflektorów dzięki wysokiej prędkości reakcji i precyzyjności systemu autofokusa, który sprawdza się w trudnych warunkach oświetleniowych do -3 EV. System AF z 45 punktami krzyżowymi oferuje wolność wyboru punktu albo obszaru AF zgodnie z kompilacją i wyższą precyzję i kontrolę nad szerszymi obszarami ostrości, co zagwarantuje niesamowite rezultaty niezależnie umiejscowienia obiektu w kadrze. Serie fotografii z prędkością 7 kl./s Maksymalna szybkość fotografii seryjnych rzędu 7 kl./s przy pełnej rozdzielczości zapewnia największe szanse na uchwycenie ulotnej chwili. Rewelacyjne do spontanicznych zdjęć wydarzeń sportowych i dzikiej przyrody. 27 punktów AF obsługujących przysłonę f/8 System autofokusa pozwala wykonywać wyostrzone fotografie przy użyciu rozmaitych połączeń obiektywów i konwerterów dzięki 27 punktom AF obsługującym przysłonę f/8. dostosowywane elementy sterujące Korpus tego aparatu EOS ze przeciętnej półki zapewnia kontrolę i uniwersalność za sprawą konfigurowalnych części sterujących, górnego panelu LCD i wyświetlaczowi z funkcją Live View, które pozwalają na łatwe sprawdzanie ustawień i dostosowywanie aparatu do potrzeb. Niezwykła jakość fotografii i filmów w różnorodnych warunkach Rejestruj swoją twórczość w jakości, na jaką zasługuje. Aparat EOS 80D wykonuje niesamowite zdjęcia w najróżniejszych warunkach oświetleniowych. Fotografie są pełne szczegółów, kolorów i nastroju i natychmiast gotowe do edycji i wyświetlania dzięki matrycy CMOS APS-C o rozdzielczości 24,2 megapiksela i procesorowi DIGIC 6. CANON EF-S 18-55mm F/3.5-5.6 IS STM
doskonały charakterystyczny obiektyw dla początkujących w dziedzinie fotografowania i filmowania lustrzanką cyfrową
Niedrogi typowy obiektyw zmiennoogniskowy do fotografowania różnorodnych obiektów. Silnik STM i Movie Servo AF zezwalają na płynne, niemal bezgłośne ostrzenie w trakcie filmowania. IS redukuje drgania (naświetlanie dłuższe o 4 jednostki).
 • Uniwersalny zakres ogniskowej — doskonały do zdjęć krajobrazów, portretów i podróży
 • Lekka konstrukcja o niewielkich wymiarach
 • Optyczny stabilizator obrazu (o 4 stopnie dłuższe naświetlanie) uniemożliwia ruchom aparatu
 • Silnik STM zapewnia płynną, niemal bezgłośną regulację ostrości w trakcie filmowania
 • zdjęcia zbliżeniowe od 0,25 m
CANON EF-S 55-250mm F/4-5.6 IS STM Kompaktowy teleobiektyw, który pozwala być bliżej wydarzeń. Stabilizator obrazu zapobiega rozmyciu spowodowanemu przypadkowym poruszeniem aparatu. Technologia STM zapewnia płynną i cichą regulację ostrości w trakcie nagrywania filmów.
Korzyści

 • Przybliżanie odległych obiektów przydatne do fotografowania przyrody i sportu
 • Płynna i cicha regulacja STM podczas nagrywania filmów
 • Stabilizator obrazu redukuje rozmycie wynikające z drgań aparatu
 • Lekka, kompaktowa, szczególnie ergonomiczna budowa
 • Łatwa w użyciu konstrukcja zapewnia najwyższą jakość obrazu
 • cechy szczegółowe
 • perfekcyjny kompaktowy teleobiektyw zmiennoogniskowy
 • Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM, który pozwala być bliżej wydarzeń, to znakomite uzupełnienie typowego obiektywu zmiennoogniskowego 18-55 mm aparatu EOS. Nadaje się nieprzeciętnie do fotografowania wydarzeń sportowych, przyrody i przebiegu podróży. Łączy w sobie znaczne możliwości z wysoką jakością obrazu i instynktowną obsługą.
 • Optyczny stabilizator obrazu

aby pomóc w uzyskaniu ostrości, obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM został wyposażony w technologię stabilizacji obrazu producenta Canon. Pozwala to wydłużyć normalny czas naświetlania o 3,5 stopnia, a jednocześnie chroni przed drganiami aparatu — jest to rewelacyjne rozwiązanie do realizowania zdjęć przy słabym oświetleniu albo fotografowania przy długiej ogniskowej. Funkcja wykrywania panoramowania automatycznie wyłącza stabilizację w kierunku poziomym lub pionowym, pozwalając uchwycić wrażenie szybkości podczas fotografowania ruchomych obiektów.
technika STM
W obiektywie EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM wykorzystano technikę silniczka krokowego (STM), która zagwarantuje płynną i cichą ciągłą regulację ostrości w trakcie nagrywania filmów aparatem EOS i szybki i dokładny AF w czasie fotografowania. Regulacja STM odbywa się tak cicho, iż jej odgłosy nie są wychwytywane poprzez mikrofon aparatu. Dzięki czemu podkład dźwiękowy filmu jest wolny od niepożądanych zakłóceń.
nieprzeciętna jakość obrazu
Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM wykorzystuje szklaną soczewkę UD (o szczególnie niskiej dyspersji) i powłoki Super Spectra w celu zapewnienia istotnych i ostrych obrazów o wysokim kontraście w całym zakresie ogniskowych. 7-listkowa przysłona podwyższa jakość nieostrych obszarów, przez co główny fotografie eksponuje się na miękkim, rozmytym tle.
Z myślą o znakomitych fotografiach
Pierścień ręcznej regulacji ostrości pozwala prędko iprzypasować ostrość w dowolnym momencie. Z kolei najkrótsza odległość ogniskowania wynosząca zaledwie 0,85 m umożliwia fotografowanie niewiele znaczących obiektów. Nieobrotowy przedni upraszcza korzystanie z filtrów. GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM albo FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
choćby DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania danych dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.