Manu

Nikon D3300

Cechy produktu

 • Producent Nikon 
 • Rozdzielczość 24 Mpx
 • Rodzaj zasilania akumulator 
 • Format zapisu zdjęć RAW, JPEG 
 • Przekątna ekranu 3 "
 • Wizjer tak 
 • Maksymalna rozdzielczość zdjęć 6000x4000 
 • Czułość 100-2800 
 • Procesor obrazu Expeed 4 
 • Samowyzwalacz 2, 5, 10 s
 • Zdjęcia seryjne 5 kl/s

Opis

Wyciągnij ze swoich kadrów to, co wartościowe z lustrzanką cyfrową Nikon D3300. To wysokiej jakości lustrzanka cyfrowa, która swoją jakością i funkcjonalnością z pewnością zachęci do siebie wielu zawodowców, ale pomoże także osiągnąć znakomite rezultaty amatorom i pasjonatom.

Możliwości aparatu

Aparat umożliwia tworzenie zdjęć w maksymalnej rozdzielczości 6000x4000 pix. Urządzenie cechuje się ogniskową: 18-105 mm. Profesjonalne wartości czułości ISO też wpływają na wykonywanie dobrych, jakościowych fotografii, nawet w ciemnym otoczeniu. Aparat fotograficzny posiada 5x-krotne zbliżenie optyczne. Autofokus daje Ci możliwość tworzenia perfekcyjnie ostrych zdjęć, nawet w najgorszych sytuacjach. Dzięki efektom barwnym, balansowi bieli oraz opcji redukcji czerwonych oczu, zdjęcia przez Ciebie wykonane, będą cieszyły oko. D3300 pozwala również nagrywać filmy wideo, w rozdzielczości High Definition. Dzięki licznym parametrom, sam decydujesz o zakresie automatycznych i ręcznych ustawień.

Tryby

Aparat Nikon D3300 oferuje entuzjastom fotografii wiele różnorodnych trybów fotografowania. Między innymi automatyczny, z programami tematycznymi takimi jak: Portret, Krajobraz, Sport, Śnieg, Wschód słońca, Zmierzch/świt, Makro, Sepia, Krajobraz nocny, Portret nocny, Portret inteligentny i wiele innych. Opcja Zdjęć Seryjnych, pozwala Ci na wykonanie serii zdjęć, z których każde będzie wyjątkowe i wyraźne. Na dodatek, dzięki trybowi automatycznego kadrowania zdjęć, możesz mieć pewność, że każda fotografia wykonana przez D3300, będzie idealnie skomponowana.

Akcesoria

Gniazdo kart pamięci daje Ci swobodny dostęp do Twoich zdjęć zapisanych na karcie pamięci. Za pomocą dołączonego narzędzia będziesz w stanie szybko i sprawnie edytować swoje zdjęcia. Pojemna bateria Nikon, zapewni Twojemu urządzeniu potrzebne zasilanie na długi czas. Chcesz szybko połączyć aparat z komputerem? Nic prostszego, służy do tego kabel USB dołączony do zestawu. Z kolei ujęte w zestawie dodatkowe kable pozwalają na jeszcze większą wygodę i bliższą współpracę pomiędzy urządzeniami. Możesz podłączyć swój aparat, na przykład z telewizorem.

Podsumowanie

Przejrzysty i wygodny w obsłudze wyświetlacz LCD, pozwoli Ci na pełną kontrolę fotografowanego lub filmowanego obiektu. Reasumując, lustrzanka cyfrowa z odpowiednią liczbą obiektywów i akcesoriów jest bezwzględnie doskonalszym narzędziem pracy fotografa niż najdroższy nawet kompakt. Jeżeli jednak wiemy, że nie będzie nas stać na nic więcej ponad aparat-lustrzankę z jednym obiektywem, to nie warto się za to zabierać. Bez kilku różnych obiektywów nie będziemy w stanie w pełni wykorzystać potencjału D3300, czy w ogóle, jakiejkolwiek lustrzanki cyfrowej.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Krzysiek W. - Wystawiona 8 miesięcy temu
W tej cenie, rewelacja.