Manu

Sony SLT-A33

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Rozdzielczość 14 Mpx
  • Format zapisu zdjęć JPEG 
  • Przekątna ekranu 3 "
  • Wizjer tak 

Opis

Wydobądź ze swoich kadrów to, co wartościowe z lustrzanką cyfrową Sony SLT-A33. Dzięki zastosowanej, zaawansowanej technologii oraz najlepszym materiałom, ten cyfrowy aparat zadowoli niejednego wybrednego profesjonalistę, oferując najwyższą jakość zdjęć.

Możliwości aparatu

Profesjonalne parametry czułości ISO też wpływają na wykonywanie dobrych, jakościowych fotografii, nawet w ciemnym otoczeniu. Niezależnie od sytuacji, autofokus w aparacie SLT-A33 pozwala na najwyższą jakość wykonywanych fotografii. Do tego, funkcja balansu bieli, pozwoli Ci łatwo oddać na zdjęciu prawdziwe kolory utrwalanego kadru. Dzięki opcji filtrów efektów barwnych, nadasz indywidualny charakter fotografowanym obiektom. Natomiast dzięki opcji usuwania czerwonych oczu, utrwaleni na zdjęciu ludzie zawsze będą wyglądać naturalnie. A do tego aparat pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości HD. Dzięki temu możesz utrwalać swoje ważne chwile w jeszcze lepszej jakości obrazu i dźwięku.

Tryby

Aparat pozwoli Ci na wykonywanie różnorodnych zdjęć, dzięki zestawowi automatycznych ustawień fotograficznych. Dostępne są między innymi takie tryby jak Portret, Krajobraz, Sport, Śnieg, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Makro, Łatwa panorama, Krajobraz nocny i tym podobne. Tryb Zdjęć Seryjnych - to prosta opcja pozwalająca Ci stworzyć swoim aparatem serię niepowtarzalnych i ostrych zdjęć. Ponadto, prosty w obsłudze tryb automatycznego kadrowania zdjęć, pozwala na pełną swobodę twórczą. Dzięki tej opcji Twoje fotografie będą zawsze idealnie wykadrowane.

Akcesoria

Wbudowane gniazdo kart pamięci, pozwala rozbudować pamięć aparatu - możesz wykonywać więcej oryginalnych zdjęć i filmów. Dołączone do zestawu narzędzie umożliwia wygodne edytowanie zdjęć. Jonowo-litowa bateria aparatu SLT-A33 pozwala na wielogodzinną i spokojną pracę. A za pomocą kabla USB wygodnie zgrasz zdjęcia i zabezpieczysz wszystkie pliki na komputerze. Zestaw oferuje także dodatkowe kable, dzięki którym możesz oglądać swoje fotografie, na przykład, na ekranie telewizora.

Podsumowanie

Czytelny wyświetlacz LCD o przekątnej 3 cali, oferuje Ci komfortowe użytkowanie i łatwą pracę z aparatem. O czym pamiętać przed zakupem? W lustrzankach mamy do dyspozycji szeroki wachlarz obiektywów, których jakość jest zdecydowanie lepsza od obiektywu w aparacie kompaktowym. Są one drogie, a te z najwyższej półki, bardzo drogie, ale jeśli chcemy zrobić profesjonalne zdjęcia np. na ślubie, to powinniśmy w ogóle zapomnieć o kompaktach. Istotną kwestią jest więc skala naszego fotografowania. Jeśli robimy stosunkowo mało zdjęć i nie zamierzamy inwestować w nowe obiektywy, powinniśmy poszukać dobrego aparatu kompaktowego. Bez różnorodnych, dodatkowych obiektywów nie wykorzystamy potencjału drzemiącego w lustrzance.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie