Moje konto
  • Sony SLT-A33 Sony SLT-A33
  • Sony SLT-A33 Sony SLT-A33
  • Sony SLT-A33 Sony SLT-A33
  • Sony SLT-A33 Sony SLT-A33
  • Sony SLT-A33 Sony SLT-A33
  • Sony SLT-A33 Sony SLT-A33
  • Sony SLT-A33 Sony SLT-A33
  • Sony SLT-A33 Sony SLT-A33

Sony SLT-A33

0 ofert z 0 sklepów

Producent Sony Rozdzielczość 14 Mpx Przekątna ekranu 3 " Wizjer tak WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSony
Rozdzielczość14 Mpx
Przekątna ekranu3 "
Wizjertak

Poznaj Sony SLT-A33. To lustrzanka cyfrowa, która zachwyca swoimi parametrami i możliwościami. Istota tego urządzenia polega na jakości wykonania i użytych materiałów. To za sprawą tych dwóch czynników, aparat ten cechuje się doskonałymi parametrami, które docenią zawodowcy, i z których cieszyć się będą początkujący.

Możliwości aparatu

Świetne wartości czułości ISO też wpływają na wykonywanie dobrych, jakościowych fotografii, nawet w ciemnym otoczeniu. Funkcja autofokusu firmy Sony, pozwala Ci tworzyć najlepsze zdjęcia w najtrudniejszych warunkach. Urządzenie, dzięki opcjom efektów barwnych, balansu bieli i redukcji czerwonych oczu, pozwala na pełną kontrolę tworzonych przez Ciebie fotografii. SLT-A33 pozwala również nagrywać filmy wideo, w rozdzielczości High Definition. Dzięki licznym parametrom, sam decydujesz o zakresie automatycznych i ręcznych ustawień.

Tryby

Aparat Sony SLT-A33 oferuje entuzjastom robienia zdjęć wiele różnorodnych trybów fotografowania. Między innymi automatyczny, z programami tematycznymi takimi jak: Portret, Krajobraz, Sport, Plaża, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Makro, Sepia, Krajobraz nocny, Portret nocny, Portret inteligentny i wiele innych. Przy użyciu opcji tworzenia zdjęć seryjnych, aparat SLT-A33 wykona kilka zdjęć, z których każde z pewnością okaże się niepowtarzalne oraz będzie się charakteryzowało wysoką jakością. Kolejna funkcja, tryb Automatycznego Kadrowania - pozwala w łatwy i szybki sposób wykadrować praktycznie każde, nawet najtrudniejsze ujęcie.

Akcesoria

Gniazdo kart pamięci daje Ci prosty dostęp do Twoich zdjęć zapisanych na karcie SD. Firmowe oprogramowanie Sony, pozwala na dowolną edycję filmów i zdjęć, a także na dzielenie się nimi z bliskimi. Pojemna bateria Sony, zapewni Twojemu aparatowi potrzebne zasilanie na długi czas. Chcesz szybko połączyć aparat z komputerem? Nic prostszego, służy do tego kabel USB dołączony do zestawu. Do zestawu dołączono też dodatkowe przewody, dzięki którym przeglądanie zdjęć, np. na monitorze, czy telewizorze nie będzie trudne.

Podsumowanie

Przejrzysty i wygodny w obsłudze wyświetlacz LCD, pozwoli Ci na pełną kontrolę fotografowanego lub filmowanego obiektu. Nawet najtańsza lustrzanka cyfrowa da znakomite rezultaty, jeśli nauczymy się nią posługiwać oraz jeśli będziemy inwestować w kolejne obiektywy. W fotografii cyfrowej równie ważne co matryca i obiektyw wykorzystane do wykonania konkretnego zdjęcia, są umiejętności obróbki komputerowej, programy graficzne i doświadczenie. Jeśli jednak nie robimy dużo zdjęć, nie planujemy inwestować w kolejne obiektywy, zdecydujmy się jednak na kompakt. Inaczej nie skorzystamy w pełni z potencjału takiego urządzenia.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też