Moje konto

Majsterkowanie dla dzieci

307 produktów z 34 sklepów

strona 1 z 16

Samochód z narzędziami

w kategorii Narzędzia zabawki

Producent Janod

… maluch ćwiczy sprawność manualną, precyzję oraz dokładność w działaniu. Dzięki temu, że narzędzia znajdują się w samochodzie dziecko może majsterkować zarówno w domu jak i na podwórku. W skład kompletu wchodzą m.in.: młotek, śrubokręt, klucze, śrubki, nakrętki, itd. Samochód będzie doskonałym prezentem zarówno dla małego miłośnika majsterkowania, jak i dla miłośnika … SZCZEGÓŁY →

Drewniany warsztat

w kategorii Warsztaty

Producent Goki

… elementów i łączy w sobie dwie funkcje. Z jednej strony jest to pojemna skrzynka ale wystarczy ją tylko obrócić by stała się wygodnym stołem przy którym maluch może do woli majsterkować. Dziecko bawiąc się bezpiecznymi narzędziami nie tylko poznaje funkcje jakie one spełniają ale także rozwija motorykę ręki, koordynację wzrokowo-ruchową oraz zdolności manualne. Całość wykonana … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Majsterkowanie dla dzieci

Każdy mężczyzna, czy to mały chłopiec, czy też nieco starszy, czuje swego rodzaju pociąg do majsterkowania. Wielu panów lubi po prostu od czasu do czasu sobie „podłubać”. W kategorii majsterkowanie dla dzieci znajdziesz ciekawe zabawki dla swego syna, który lubi prace z narzędziami, oprzyrządowaniem, maszynami, itd. W dzieciach od najmłodszych lat powinno się rozwijać pasje. Jeśli widzisz, że twój syn ma pociąg do techniki, motoryzacji, itd., to kup mu na przykład narzędzia zabawki. Specjalne plastikowe klucze, suwmiarki, poziomice, pasy narzędziowe, itp. Wszystko to znajdziesz na łamach porównywarki cen Nokaut.pl w zakładce „majsterkowanie”.

Majsterkowanie to nie tylko ciekawe narzędzia, ale także wyroby niecodzienne, takie jak dziecięce kusze, proce, łuki. Jeśli chcesz nauczyć dziecko strzelania do celu, kup mu tego typu zabawkę. Będzie to na pewno świetna zabawa, w której pod twoim czujnym okiem syn będzie mógł się wykazać. Korzystając z tego typu produktów dajesz również możliwość dziecku ćwiczenia koordynacji ruchowej, celności i zręczności.

Każde narzędzia muszą być odpowiednio przechowywane i uporządkowane. Aby pomóc swemu dziecku w porządkach w jego małym warsztacie, kup skrzynki i walizki narzędziowe dla dzieci. To pozwoli ci w zapanowaniu nad chaosem w jego narzędziach. Wielu rodziców chce dać swemu dziecku to, co najlepsze. Z myślą o nich kupują zabawki, które robią wrażenie. Przykładowymi są dziecięce warsztaty. W tego typu zestawach znajdują się stoły ze skrzynkami na narzędzia, a także same przybory. Korzystając z porównywarki cen w trakcie wyboru najlepszego produktu korzystaj z komentarzy, bogatych opisów, dokładnie wykonanych zdjęć, i wielu innych, ciekawych opcji.

Sprawdź też