Nefrytowa mata masująca OMEGA

Nefrytowa mata masująca OMEGA

  • Cena od: 2490
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Nefrytowa mata masująca OMEGA

Mata nefrytowa OMEGA - Prosta recepta na zdrowie, relaks i witalność!Mata masująca OMEGA to innowacyjne urządzenie prozdrowotne, które łączy zalety masażu shiatsu zaczerpniętego z foteli masujących oraz naturalnego oddziaływana rozgrzanych kamieni jadeitowych zaczerpniętych z łóżek nefrytowych.Mata OMEGA zalecana jest m.in. dla następujących osób:- cierpiących na bóle pleców- narażonych na stres- mało aktywnych fizycznie- dużo przebywających w pozycji siedzącej (np. kierowcy, pracownicy biurowi)- ciężko pracujących fizyczniePrzy regularnym stosowaniu maty OMEGA można zapobiec wypadaniu krążków międzykręgowych oraz zwolnić napięcia mechaniczne na nerwy dochodzące do rdzenia kręgowego, które mogą być przyczyną m.in. następujących dolegliwości:- zawrotów głowy, migreny- nerwobólu- choroby tarczycy- zaburzeń układu trawienia- zaburzeń układu krążenia- chronicznego zmęczenia i osłabienia systemu odpornościowego- skurczy, żylaków- nadwyrężenia kolan, kostek i stawów skokowych
Terapa Manualna

Mata OMEGA posiada dwie funkcje masażu pleców (shiatsu i rozciąganie) oraz wibracyjno-pulsacyjny masaż ud i pośladków.Funkcja masażu SHIATSU jest japońską odmianą masażu ciała, wykonywanego w celu leczenia i powrotu do zdrowia. Jest to nowa nazwa najstarszej formy uzdrawiania rękoma. Polega na stosowaniu okrężnego ucisku i technik manipulacyjnych w celu wyregulowania naturalnych wewnętrznych energii, by usunąć stany chorobowe i zachować zdrowie.

Głowice masujące w macie OMEGA mogą wędrować wzdłuż kręgosłupa lub też pozostawać w jednym wskazanym przez nas punkcie. Funkcja rozciągania polega na odwzorowaniu masażu wałkującego, który głęboko uciska i rozciera mięśnie, więzadła i przyczepy mięśniowe wzdłuż kręgosłupa. Poprawiając ruchomość kręgosłupa oraz przywracając plecom naturalną elastyczność, dzięki czemu łatwiej i bezpieczniej można się schylać i odwracać.

Terapa Termalna
Matę OMEGA wyposażono w kamienie nefrytowe, tak aby maksymalnie wykorzystać efekty leczenia ciepłem. Nefryty znakomicie akumulują ciepło i oddają je w postaci promieniowania podczerwonego, które wykazuje głębokie działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.Dlaczego Nefryt?

Nefryt jest kamieniem, który od 9000 lat jest głęboko zakorzeniony w Chińskiej sztuce, kulturze oraz medycynie. Ten mleczno-zielony kamień jest postrzegany jako odzwierciedlenie ludzkich cnót z uwagi na jego twardość, wytrzymałość i piękno.Współczesne badania i analizy jadeitu ujawniają jego właściwości fotoelektryczne, podczas tarcia, wcierania i pocierania. Jadeit gromadzi ciepło i energię, następnie formuje pole elektromagnetyczne.

Pole to zaś, wchodzi w rezonans z komórkami w ciele, oraz sprawia że wszystkie organy i części ciała pracują nie tylko harmonijnie, ale i precyzyjnie, co stabilizuje emocje i balansuje funkcje ludzkiego organizmu.automatycznych programów wibracyjnych.
Zalety masażu ciepłymi Nefrytami
łagodzi i usuwa dolegliwości bóloweszybko likwiduje napięcia mięśniowepoprawia cyrkulację krwi i reguluje krążenieuelastycznia plecy oraz likwiduje przykurczerozgrzewa ciepłem podczerwieni i pracą mięśnigłęboko odpręża, relaksuje i regeneruje
Opakowanie zawiera:
matę masującą OMEGAzasilacz sieciowy (domowy) 230Vzasilacz samochodowy 12V Do Użytku W Aucie!!instrukcje obsługi w języku polskim
Dane techniczne:
Waga: 7,8 kgWymiary: 75 x 46 x 8 cmMoc: 42W

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie