Moje konto
  • Mata masująca do masażu masażer fotel masaż ciała kręgosłupa pleców Mata masująca do masażu masażer fotel masaż ciała kręgosłupa pleców

Mata masująca do masażu masażer fotel masaż ciała kręgosłupa pleców

1 oferta z 1 sklepu

Producent massage WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

Producentmassage

MASAŻER SEAT TOPPER jest idealny do stosowania w samochodzie, w domu lub w biurze. Rozmieszczenie silniczków jest odpowiednio dostosowane do masażu mięśni karku, kręgosłupa pleców, okolicy bioder . Materac obsługiwany jest za pomocą wygodnego ręcznego pilota, którym można wybrać odpowiedni program jeden z 3 możliwych do wyboru każdy z 3 stopniową regulacją mocy.

Dodatkowo pilot posiada przycisk włączania i wyłączania funkcji podgrzewania materaca . Dla osób żyjących w ciągłym stresie mate jest idealną , najodpowiedniejszą formą relaksacyjną. Dzięki macie do masażu możemy w bardzo szybki sposób rozluźnić spięte i zmęczone mięśnie, osiągając przy tym pełny relaks nie korzystając z profesjonalnych salonów masażu.

ZALETY:- ROZLUŹNIA I WZMACNIA MIĘŚNIE- POPRAWIA KRĄŻENIE- PRZYWRACA RÓWNOWAGĘ ENERGETYCZNĄ I SIŁY WITALNE- WPŁYWA RELAKSUJĄCO NA STAN PSYCHICZNY ZMĘCZONEGO STRESEM ORGANIZMU PASUJE NA KAŻDY FOTEL, RÓWNIEŻ SAMOCHODOWY - POSIADA ODPOWIEDNIE TAŚMĘ MOCUJĄCE - ZASILANIE DO WYBORU ALBO PRZEZ GNIAZDO SIECIOWE 220 – 230 V ALBO POPRZEZ GNIAZDO ZAPALNICZKI SAMOCHODOWEJ 12 V.- PROSTA OBSŁUGA POPRZEZ PORĘCZNY PILOT A.- MATA MASUJĄCA WYPOSAŻONA JEST W SYSTEM SPECJALNEJ TAŚMY MOCUJĄCUJĄCEJ, POZWALAJĄCEJ NA JEJ UMOCOWANIE NA PRAWIE KAŻDYM RODZAJU FOTELA.

Materac wykonany jest z wysoko gatunkowego poliestru w kolorze czarnym odpornym na zabrudzenia i wycieranie. Zestaw składa się z: Maty masującej Pilota Ładowarki sieciowej Ładowarki samochodowej

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też