Menu

Maska ochronna TechPro-Z N99 FFP3 Filtracja 99% (wielorazowa)

Cechy produktu

  • Producent TechPro 
  • Rodzaj z filtrem, wielorazowa 

Opis

towar info: producent - TechPro Model - TechPro-Z typ maski - FFP3 N99 - najwyższy standard Poziom filtracji - P3 daje 99% wydajności Antywirusowa Wielokrotnego wykorzystywania wymiar - Uniwersalny dorośli i dzieci rodzaj filtra - Aktywny węgiel i HEPA Filtry - PM 1.0 PM 2.5 PM 10 Wymienne filtry kanon - CE EN149 Materiał - Nylon Waga - Ultra lekka postępowa technika Najwyższa jakość Wirusami Bakteriami Smogiem Pyłem PM 1.0, PM 2.5, PM 10 Drobnoustrojami Alergenami Kurzem skażeniami przemysłowymi Ochrona przed wdychaniem: Aerozoli atmosferycznych Dwutlenku azotu Benzenu Dwutlenku siarki Ozonu Metali ciężkich Profesjonalna maska TechPro-Z stanowi skuteczną barierę dla mikrokropli unoszących się w powietrzu i istotnie ogranicza ryzyko zarażenia się wirusem.

Maska TechPro-Z została stworzona z elastycznego nylonu, który zagwarantuje genialne dopasowanie do twarzy i najwyższą szczelność podczas codziennego użytkowania i w trakcie aktywności fizycznej. Maska TechPro-Z wyposażona jest w wytrzymały system filtracyjny oraz uszczelniający zacisk na nos.

Mechanizm filtracji w masce TechPro-Z ogranicza ryzyko przedostania się wirusa do układu oddechowego. Covid-19 przenosi się głównie drogą kropelkową co oznacza, że pomimo śladowych wymiarów wirusa (90-140 nanometrów) kropelki, a także PM będące transportowym nośnikiem wirusa bezspornie przekraczają tę wielkość i niepowtarzalny system filtrów w masce TechPro-Z jest wstanie z ogromnym prawdopodobieństwem je efektywnie zatrzymać.

Maska TechPro-Z jest oczywiście wielokrotnego wykorzystywania. Obecnie podczas trwania pandemii zaleca się po powrocie do domu dezynfekcje zewnętrznej części maski TechPro-Z płynem bądź aerozolem na bazie alkoholu i pozostawienie na jakiś czas w suchym miejscu.

Ewentualnie można także maskę TechPro-Z uprać ręcznie stosując mydło i wodę w temperaturze około 30°C. Należy najpierw wyjąć znajdujący się we wnętrzu filtr i zaworki. Maska TechPro-Z jest w jednym uniwersalnym rozmiarze.

Rzep typu soft umieszczony na długich pasach pozwala na wielki zakres regulacji obwodu. Maska będzie optymalna równocześnie dla osób dorosłych jak i dzieci. Zastosowany w masce TechPro-Z wymienny filtr HEPA N99 FFP3 to aż 5 warstwowa ochrona z zastosowaniem węgla aktywnego.

podmiana filtra jest wyjątkowo prosta mianowicie starczy odkręcić dwa przytrzymujące go zaworki, odłożyć na bok zużyty filtr, a następnie wsunąć w maskę nowy i ponownie zakręcić zaworki. Przy normalnym codziennym aktywnym stosowaniu jeden filtr wystarcza na 3-4 dni robocze.

Po tym czasie traci on swoje atrybuty i tym samym skuteczność ochrony stanowczo spada. Jedynie regularna zamiana filtra pozwala zachować pierwotne cechy i funkcje maski.Zalecamy zestaw 10 filtrów.

Taki zestaw spokojnie wystarczy na miesiąc konkretnej i bezpiecznej ochrony w masce TechPro-Z. System jednokierunkowych zaworków znajdujący się po obydwu stronach maski TechPro-Z odprowadza wilgoć na zewnątrz.

na dodatek obracana obudowa zaworów pozwala skierować wydychane powietrze do dołu albo na wprost, dlatego nie trzeba się już więcej martwić o zaparowane okulary. Perforowane otwarty w przedniej i zewnętrznej części maski TechPro-Z pomagają dostarczyć odpowiednią liczba powietrza, co zapewnia swobodne oddychanie i bezpieczeństwo w trakcie jej użytkowania równocześnie na zewnątrz jak i w zamkniętych pomieszczeniach.

Zakładanie maski TechPro-Z jest intuicyjne i przystępne. Na samym początku przyłóż starannie maskę do twarzy w taki sposób, aby szczelnie przylegała do skóry i zrób kilka wdechów i wydechów. Jeżeli przebywasz w zamkniętym pomieszczeniu sugerujemy delikatne przekręcenie od środka zaworków w kierunku „OPEN" ułatwi to oddychanie w trakcie noszenia maski.

Dociśnij maskę do twarzy w taki sposób, by zakryć jednocześnie nos i brodę. Wyprofiluj znajdujący się na czubku aluminiowy nosek. Gdy poczujesz, że maska jest już w adekwatnej pozycji naciągnij nylonowe pasy i starannie złącz dwa rzepy na ich końcach.

Jeżeli poczujesz, iż maska jest zbyt ciasna, poluzuj rzepy i złącz je ponownie w taki sposób, aby tylna część pasów opierała się na karku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.