Menu

Maska antysmogowa - Normal

Cechy produktu

  • Producent med patent 

Opis

Budowa:

została stworzona z miękkiej bawełny, aby nie podrażniać skóry twarzy w trakcie noszenia. Dwa zawory wentylacyjne ułatwiają oddychanie, a także odprowadzają wilgoć. Elastyczne metalowe wzmocnienie w górnej części maski pozwala starannie zespolić ją do kształtu nosa i twarzy.

Filtr:

Sercem naszej maseczki jest filtr z energicznym węglem klasy N99. Zatrzymuje on 99% zanieczyszczeń, w tym pyły PM2,5 i PM10. Jego sprawność potwierdzają wyniki badań przeprowadzonych w amerykańskim Instytucie Nelsona. Intensywny węgiel zatrzymuje niebezpieczne dla organizmu związki chemiczne. Technologia meltblown, nadaje włóknom bawełny nadzwyczajne atrybuty filtracyjne. W zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza, filtr należy wymieniać co 20-50 godzin.

Jak używać?

Załóż maseczkę tak aby zakrywała nos i usta. W górnej części maseczki znajduje się metalowe wzmocnienie, które należy ściśle związać do kształtu nosa. Zapnij maseczkę z tyłu głowy.

Kiedy używać?

Maseczkę zakładaj zawsze, gdy istnieje ryzyko oddychania zanieczyszczonym powietrzem, w czasie smogu, a także w sporych miastach, gdzie stężenie spalin samochodowych jest wysokie. Maseczka stanowi na dodatek wyśmienitą ochronę przed alergenami i wirusami

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.