Menu

Elektronicznie sterowany masturbator - Tenga Flip Zero 0 Electronic Vibration Black

Cechy produktu

  • Producent TENGA 

Opis

Masturbator - Tenga Flip Zero Electronic Vibration Black

Japońska producent TENGA, lider na rynku produktów erotycznych dedykowanych dla panów, prezentuje swój najnowszy artykuł. Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów i najnowocześniejszej technice powstała TENGA FLIP ZERO ELECTRONIC VIBRATION.

To ulepszona wersja bestsellerowego już towaru japońskiej producenta, Tenga Flip 0 (Zero). Poza charakterystycznym sposobem wykorzystywania ta wersja masturbatora pozwala na także dodatkowe rozkoszowanie się błogimi wibracjami podczas masturbacji. Masturbator zasilany jest przy pomocy akumulatora litowo-jonowego, co umożliwia zabawę w każdych warunkach i w każdym miejscu. Gdy zabawka się rozładuje można z niej dalej korzystać z wyłączeniem funkcji wibracji, również naładować ją przez podłączenie do dołączonej do opakowania stacji dokującej.

Bezszwowe wejście do masturbatora zagwarantuje nadzwyczajne uszczelnienie przed wydostaniem się lubrykantu na zewnątrz, a jednokierunkowy zawór na końcu zapewnia stanowczo intensywne uczucie ssania. Niedużo tego, masturbator FLIP ZERO otworzysz przy użyciu kilku prostych ruchów, dzięki czemu momentalnie go wyczyścisz po zakończeniu zabawy.

FLIP 0 (ZERO) wykorzystuje strukturę wewnętrznych ścianek o najintensywniej stymulujących właściwościach, zapewniając Ci sporo istotnie błogich doznań.


W opakowaniu znajdują się dwie próbki lubrykantu TENGA HOLE LOTION.

Tenga to japońska firma znana jako innowator w tworzeniu zabawek erotycznych dedykowanych specjalnie dla panów – tub masturbacyjnych, albo po prostu masturbatorów, czyli przyrządów przeznaczonych do masturbacji. Producent ta powstała w 2006 r. W Japonii. Jej pomysłodawca i założyciel, Koichi Matsumoto, który wcześniej pracował w branży motoryzacyjnej, postanowił stworzyć zabawkę erotyczną, która będzie oferować Panom osiągnięcie najwyższej jakości wrażeń z masturbacji, przy jednoczesnym zachowaniu dyskretnego i estetycznego wzornictwa. Tak powstała Tenga – wysoce poręczne narzędzie zbudowane w zgodzie z tym, jak działa męski organizm. W 2007 r. Tenga sprzedała ponad dwa miliony egzemplarzy swego pionierskiego urządzenia, które momentalnie stało się jednym z najpopularniejszych seks-gadżetów w Japonii i na całym świecie, w tym także w Polsce.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.