Strony erotyczne zawierają treści przeznaczone tylko dla dorosłych. Aby na nie wejść, musisz mieć ukończone 18 lat.

Fleshlight Pleasure Tube - Realistyczna Pochwa

Fleshlight Pleasure Tube - Realistyczna Pochwa

  • Cena od: 99,90
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Fleshlight Pleasure Tube - Realistyczna Pochwa

Jest on super ciasny (średnica min. 1,3 cm), ekstremalnie rozciągliwy i pokryty setkami, długich wypustek. W czasie masturbacji wkład idealnie dopasowuje się do kształtu penisa, optymalnie go obejmuje i uciska. Wytwarza się naturalne podciśnienie dające realistyczne wrażenie ssania. Setki miękkich i super realistcznych w dotyku wypustek stymuluje każdy centymetr penisa. Poczuj wszystkie wypustki Zastosowanie lubrykantu zwiększa siłę odczuć i zapewnia komfort użytkowania. Realistyczne odczucia w czasie masturbacji przy użyciu masturbatora fleshlight pleasure tube są porównywalne tylko z prawdziwym stosunkiem. Regulowane wibracje Aby dodać jeszcze więcej rozkoszy zabawka ta posiada wmontowane wibracje których intensywność sam możesz regulować. Dzięki nim rozkosz będzie jeszcze większa! Zobacz FILM! MegaHIT na całym świecie – wreszcie europejski odpowiednik już w Polsce!

Fleshlight Pleasure Tube Znana na całym świecie Fleshlight Pleasure Tube jest Europejskim odpowiednikiem wielkiego światowego hitu w branży erotycznej (http://en.wikipedia.org/wiki/Fleshlight). W żadnej mierze nie odstaje od oryginału. Daje równie niezapomniane odczucia. Musisz go mieć!

Masturbator tak dopasowany anatomicznie do kształtu penisa (specjalny wkład), by umożliwić Ci optymalny trening wytrzymałości seksualnej. Dzięki codziennemu treningowi staniesz się prawdziwym macho i zapomnisz co to przedwczesny wytrysk. Specjalny wkład Fleshlight Pleasure Tube, został tak zaprojektowany by w czasie masturbacji idealnie naśladować odczucia faktycznego stosunku. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu nieprawdopodobnie realistycznego w dotyku materiału - Real Feel Superskin i specjalnemu uformowaniu tunelu rozkoszy.

Pierwotna wersja produktu Fleshlight Pleasure Tube to najczęściej kupowana na świecie zabawka dla Panów. Masturbator - replika pochwy - wykonany z najwyższej jakości cyberskóry, która nie tylko idealnie przylega do penisa, ale też dba by w czasie masturbacji odczuwalny był efekt ssania. Pachnie delikatnie wanilią. Ergonomiczny kształt, z zewnątrz wygląda jak latarka. Jest więc dyskretna i można ją zabrać ze sobą praktycznie w każdą podróż.

Wkład daje się łatwo wyjąć, umyć (ciepła woda i mydło, ewentualnie płyn dezynfekujący do zabawek erotycznych) i ponownie zamontować. Polecamy używanie lubrykantów, które zwiększają silę odczuć. Produkt holenderskiej firmy TOY JOY. Kolor tuby: Niebieski Długość tuby: ok. 25 cm Średnica tuby: od 10 do 6 cm Kolor wkładu: Różowy Średnica wewnętrzego tunelu: uniwersalna (min. 1,3 cm) Tekstura tunelu wewnętrznego: Tak> Higieniczna przyjemność

Zastosowanie specjalnego materiału sprawia, iż masturbator jest niezwykle bezpieczny dla skóry, higieniczny i sterylny. Ciasna molekularna struktura sprawia, iż materiał ten odrzuca bród i bakterie. Ma on również ciekawą właściwość utrzymywania ciepła. Masturbator można przed użyciem zanurzyć na chwilę w ciepłej wodzie aby uzyskać miły, rozgrzewający efekt. Struktura tego realistycznego materiału jest również wytrzymała i odporna na tarcie oraz pozbawiona nieprzyjemnego zapachu.

Do mycia zalecamy używanie specjalistycznych kosmetyków. Polecamy Zapraszamy również na stronę amerykańskiego producenta: http://www.fleshlight.com

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie