Moje konto
  • Zelmer 886.5 Natychmiastowa wysyłka! Zelmer 886.5 Natychmiastowa wysyłka!
  • Zelmer 886.5 Natychmiastowa wysyłka! Zelmer 886.5 Natychmiastowa wysyłka!
  • Zelmer 886.5 Natychmiastowa wysyłka! Zelmer 886.5 Natychmiastowa wysyłka!
  • Zelmer 886.5 Natychmiastowa wysyłka! Zelmer 886.5 Natychmiastowa wysyłka!

Zelmer 886.5 Natychmiastowa wysyłka!

1 oferta z 1 sklepu

Producent Zelmer Moc 550 W Wydajność 1.2 kg/min Minimalna średnica otworów 2.7 mm Maksymalna średnica otworów 8 mm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentZelmer
Moc550 W
Wydajność1.2 kg/min
Minimalna średnica otworów2.7 mm
Maksymalna średnica otworów8 mm

Lubisz dania z mięsem mielonym? Kupne mięso nie smakuje Ci tak dobrze jak własnoręcznie zmielone? Skoro tak, to znaczy, że musisz kupić sobie własną maszynkę do mielenia i samemu przygotowywać pyszne mięso. Może to być na przykład Zelmer886.5.

Wprowadzenie

Mielone mięso przyrządzane na różne sposoby jest bardzo smaczne. Dlatego nie dziwi fakt, że jest podstawą wielu kuchni, w tym także i naszej. Podstawą dobrego dania, jest odpowiedniej jakości mięso. Najlepiej jest więc samemu je przygotowywać.

Specyfika maszynki

Zasada maszynki elektrycznej jest taka sama jak w przypadku klasycznych, ręcznych maszyn do mielenia. Mamy więc proste kolanko z wewnętrzną śrubą mielącą. Mięso umieszczamy w specjalnym podajniku, który doprowadza je do miejsca mielenia. Maszynkę wystarczy ustawić na stabilnej, równej powierzchni i uruchomić silnik. Następnie należy podawać kawałki mięsa, które zostaną zmielone i wypuszczone z urządzenia w formie długich zmielonych nitek mięsa. Sprzęt oferuje kilka końcówek z różnej wielkości otworami. Dzięki czemu możemy sami określić wielkość poszczególnych porcji zmielonego mięsa. Maszynka Zelmer 886.5 ma końcówki z maksymalną średnicą otwórów rzędu 8 mm. Minimalna średnica otworków to w tym przypadku tylko 2.7 mm. Podstawą zestawu jest też specjalny popychacz, dzięki któremu można bez obaw o własne palce, upychać kawałki mięsa do maszyny.

Wybór maszynki

Szukając maszynki do kuchni, wybierajmy taką, która wygląda na sprzęt solidny. Obudowa silnika jest mniej istotna. Ważne jest kolanko i podajnik mięsa, które najszybciej mogą się zużyć. Warto szukać urządzenia z solidnym, metalowym kolankiem oraz metalowymi nakładkami. Dzięki temu, mamy większą pewność, że urządzenie popracuje dłużej. Silnik elektryczny, który napędza maszynkę musi mieć określony zapas mocy. Właściwie im mocy więcej, tym lepiej. Przykładowo, maszynka Zelmer 886.5, posiada moc 550 W. Moc urządzenia ma bezpośrednie przełożenie na wydajność, która w przypadku wynosi aż 1.2 kg/min.

Podsumowanie

Korzystanie z własnej, domowej maszynki do mięsa, pozwala nam w pełni cieszyć się z przygotowywanych potraw, dając dodatkowo pewność, że mięso, które jemy jest tym czego chcemy. Tym sposobem możemy jeszcze lepiej gotować dla swojej rodziny. Maszynka Zelmer 886.5 to prosty, solidny sprzęt, który warto mieć w kuchennej szafce. Szybko okaże się, że będziemy z niej korzystać częściej niż się nam wcześniej wydawało.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też