Moje konto
  • Zelmer 986.86 Zelmer 986.86

Zelmer 986.86

0 ofert z 0 sklepów

Producent Zelmer Moc 1500 W Wydajność 1.5 kg/min Minimalna średnica otworów 2.7 mm Maksymalna średnica otworów 8 mm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentZelmer
Moc1500 W
Wydajność1.5 kg/min
Minimalna średnica otworów2.7 mm
Maksymalna średnica otworów8 mm

Ubóstwiasz dania z mięsem mielonym? Mięso pakowane nie budzi jednak Twojego zaufania? Dobrym wyjściem jest samodzielne mielenie mięsa. Dzięki temu możemy mieć pewność, że jemy dokładnie to co chcemy.

Wprowadzenie

Wiele osób lubi mięso mielone. I nie ma się czemu dziwić, bo to znakomita podstawa wielu świetnych dań, bez których trudno wyobrazić sobie niektóre posiłki. Jeśli nie ufamy mięsu pakowanemu i sprzedawanemu w paczkach, warto pomyśleć o własnym przygotowywaniu tego produktu.

Specyfika maszynki

Zasada mielenia mięsa w takiej maszynce od lat się nie zmienia. Wewnątrz korpusu znajduje się obrotowy wkład mielący, który w przeciwieństwie do klasycznych, ręcznych maszynek, jest napędzany silnikiem elektrycznym. Przyspiesza to pracę i czyni ją praktycznie bezwysiłkową. Obsługa maszynki elektryczne jest prosta i przyjemna. Wystarczy ustawić ją na stabilnej, równej powierzchni, włączyć do prądu, uruchomić silnik i podawać kawałki mięsa. Po chwili, zostanie ono zmielone i wypuszczone z urządzenia w formie długich nitek. Sprzęt oferuje kilka końcówek o różnych średnicach otworów, które pozwalają nam wybierać wielkość porcji naszego produktu. Dla maszynki Zelmer 986.86, maksymalna średnica otwórów to 8 mm. Minimalna średnica wypuszczanej nitki mięsa to 2.7 mm. W zestawie z maszynką znajdziemy specjalny popychacz, dzięki któremu bez obaw o palce, możemy dopychać mięso do pracującej śruby mielącej.

Wybór maszynki

Duże znaczenie w przypadku maszynki do mięsa, ma solidność jej wykonania. I nie chodzi tu już o obudowę silnika, lecz o jakość wykonania kolanka, w którym jest mielone mięso. Ważne jest, aby było solidne, metalowe, najlepiej żeby wszystkie dokręcane dokładki także były metalowe. Silnik elektryczny, który napędza maszynkę musi mieć określony zapas mocy. Właściwie im mocy więcej, tym lepiej. Dla przykładu, w maszynce Zelmer 986.86, silnik dysponuje mocą 1500 W. Moc przekłada się na wydajność, która w przypadku opisywanej maszynki wynosi aż 1.5 kg/min.

Podsumowanie

Posiadanie maszynki do mięsa to wyjście dla wszystkich, którzy nie lubią bądź nie chcą jeść kupnego mielonego mięsa. Korzystanie z tego urządzenia, pozwala nam mieć pełną kontrolę nad zawartością naszego mięsa, a co za tym idzie, wpływa na jakość przygotowywanych przez nas potraw. Maszynka do mielenia mięsa Zelmer 986.86 to tani i przydatny w kuchni sprzęt, z którego będziemy korzystać częściej niż się nam może wydawać.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Bardzo dobra maszynka.Sprawdziła się rewelacyjnie,więc kupiłam drugą rodzicom ★★★★★
Jaga
2013-02-17
Wyrób godny uwagi ★★★★☆
Albert
2013-03-30
znakomita maszynka ★★★★★
norbert
2013-06-20
Zgodny z charakterystyką podaną na stronie sklepu ★★★★☆
krystyna
2013-04-26
Bardzo dobry sprzęt. ★★★★☆
Danusia774
2013-05-02
polecam ★★★★★
Lidka
2013-06-24
W pełni spełnił nasze oczekiwania. ★★★★★
Justyna
2013-04-22
Posiada ciekawe rozwiązania. Produkt bardzo profesjonalny. Polecam ★★★★☆
haydi
2013-04-29

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też