Menu

Bosch MFW 3

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Wydajność 2.5 kg/min
  • Moc maksymalna 2000 W
  • Kolor biały, czarny 

Opis

Łatwe i prędkie przetwarzanie Maszynka do mielenia firmy BOSCH z serii CompactPower to obszerna moc w kompaktowej formie. Jest niezastąpioną pomocą w każdej domowej kuchni. Jej kompaktowa, wysokiej jakości obudowa nieskomplikowane używanie i przechowywanie urządzenia.

Przygotuj swoje ulubione potrawy w domu i zaskocz nimi swoich gości dzięki wielofunkcyjnej maszynce do mielenia. Wysoka moc 2000 W i pokaźna komora mielenia 8 cm perfekcyjny efekt. Dzisiaj mielenie komponentów to żaden problem.

Maszynka mieli aż do 2,5 kg na minutę co zagwarantuje bezproblemową pracę urządzenia, a obszerny otwór wsypowy i popychacz skracają czas mielenia do minimum. Prędki i nieprzeciętny efekt za każdym razem gwarantowany.

Szatkownica z 4 bębnami Sita o najróżniejszej grubości (2,7 i 4 i 8 mm) i nożyk zostały wyprodukowane ze stali szlachetnej. Dzięki czemu rozwiązaniu ich okres eksploatacyjny jest stanowczo dłuższy, a utrzymanie ich w czystości bezproblemowe.

dodatkowo nożyk jest dwustronny co zapewnia mu dwa razy dłuższą żywotność i oszczędności w domowym budżecie. Szatkownica z 4 bębnami zmienia maszynkę do mielenia w urządzenie wielofunkcyjne. Momentalnie i z łatwością pokroisz warzywa w drobne i grube wiórki lub plastry a także utrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane.

Bębny wykonane ze stali nierdzewnej gwarantują naturalny smak przygotowanej potrawy oraz są proste do czyszczenia. Nasadka masarska Specjalna nasadka masarska zezwala na przygotowanie przepysznych, domowych kiełbas i nie tylko.

Dzięki niej możesz także na przykład wypełniać potrawy farszem. Funkcja rewers Funkcja rewers zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki niej można bez problemu cofnąć obrót maszynki i polikwidować twardy komponent np.

chrząstkę, która utrudnia mielenie. Schowek Zintegrowany z obudową schowek na sitka zagwarantuje, że masz je za każdym razem pod ręką i nigdy się nie zgubią. Dodatkowo schowek na kabel zezwala na wyciągniecie przewodu na odpowiednią długość, by podłączyć go do kontaktu.

Reszta zostaje w schowku, dzięki temu unikamy zbędnej plątaniny kabli. Drugą wyraźną zaletą tego rozwiązania jest ułatwienie przechowywania urządzenia. Wytrzymałość i szykowny design Od ponad stu lat producent BOSCH jest symbolem najwyższej jakości i niezawodności, a nasi konstruktorzy dbają o unikatową funkcjonalność urządzeń i dopracowują do perfekcji każdy detal.

Maszynka i jej akcesoria zostały zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości tworzyw. Gumowe nóżki Gumowe nóżki w podstawie stabilizują urządzenie w trakcie pracy i zapobiegają jego przesuwaniu co zapewnia najwyższy komfort wykorzystywania.

UCHWYT ergonomiczny uchwyt zintegrowany z obudową usprawnia przenoszenie urządzenia. Bez względu na to, gdzie przechowujesz maszynkę możesz luźno i bezpiecznie przenieść ją i postawić na blacie. Młynek żarnowy Wysokiej jakości młynek żarnowy zmieli starannie ziarna kawy na ulubioną grubość i najróżniejsze nasiona, orzech...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.