Menu

Esperanza EKM022

Cechy produktu

  • Producent Esperanza 
  • Wydajność 2.3 kg/min
  • Kolor biały 

Opis

Maszynka do mięsa z szatkownicą 800W Esperanza Rissole EKM022

Maszynka Rissole – EKM022 to urządzenie, które powinno znaleźć się w Twojej kuchni. Jest ono szczególnie użyteczne. Ma 2 tarcze, o średnicach 2,7 mm, 4 mm. Można je zastosować do mielenia mięsa i innych produktów spożywczych.W zestawie znajduje się także nasadka do robienia kiełbas, a także dysza do kulek kebbe. Dodatkowo urządzenie wyposażono w szatkownice: z nieznacznymi otworami, z dużymi otworami i do plasterkowania. Dzięki czemu można przygotować wiórki bądź plasterki warzyw, owoców.Maszynka solidny silnik - 800W. Pozwala to na prędkie i skuteczne zmielenie produktów. Urządzenie ma także funkcję ruchu do przodu i wstecz. Maszynka Rissole jest nad wyraz bezpieczna w użyciu. Posiada gumowe, przeciwpoślizgowe nóżki. Dzięki czemu jednostajnie utrzymuje się na blacie.SPECYFIKACJA:

-moc: 800 W

-nóż ze stali szlachetnej

-metalowy napęd ślimakowy

-2 sitka tarczowe o średnicach otworów: 2.7mm, 4.0mm

-funkcja ruchu do przodu i wstecz

-dysza do wyrabiania kiełbas

-dysza do wyrabiania kulek kebbe

-pakiet szatkownic: z nieznacznymi otworami, z sporymi otworami, do plasterkowania

-antypoślizgowe wkładki gumowe

-rozmiary produktu: 29x14.5x33 [cm]

-waga netto: 2,82 kg

-długość przewodu zasilającego: ok. 90 cm

-zasilanie: 230V, 50Hz

-EAN: 5901299930816

Gwarancja: 24 miesiące.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.