Manu

Zelmer 887.84

Cechy produktu

  • Producent Zelmer 
  • Wydajność 2.03 kg/min
  • Funkcje funkcje masarskie 
  • Moc nominalna 250 W

Opis

Lubisz potrawy z mięsa mielonego? Nie ufasz jednak kupnemu, które budzi Twoje zastrzeżenia? Może to właśnie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem będzie zakup maszynki do mięsa Zelmer 887.84.

Wprowadzenie

Mielone mięso jest smakowitą podstawą polskiej kuchni i nie tylko. I nie ma się czemu dziwić, bo to znakomita podstawa wielu świetnych dań, bez których trudno wyobrazić sobie na przykład świąteczny jadłospis. Podstawą dobrego dania, jest odpowiedniej jakości mięso. Jeśli z jakiegoś powodu nie ufasz gotowym produktom sklepowym, zacznij je przygotowywać samodzielnie.

Specyfika maszynki

Maszynka do mielenia mięsa, to sprzęt elektryczny, który z założenia działa tak samo jak stare, ręczne maszynki do mielenia. Mamy więc proste kolanko z wewnętrzną śrubą mielącą, w przeciwieństwie jednak do klasycznych, ręcznych maszynek, jest napędzany silnikiem elektrycznym. Upraszcza to pracę i czyni ją praktycznie bezwysiłkową. Obsługa maszynki elektrycznej jest szybka, prosta i przyjemna. Głównie dlatego, że nie jest ona napędzana siłą naszych rąk, lecz prądem sieciowym. Urządzenie wystarczy ustawić na stabilnej, równej powierzchni, podłączyć do prądu i uruchomić silnik. Teraz tylko musimy wrzucać do podajnika mięso, które zostanie zmielone. Urządzenie oferuje kilka końcówek z różnej wielkości otworami, dzięki czemu możemy wybierać wielkość porcji mielonego mięsa. Wśród akcesoriów znajdziemy także specjalny popychacz. Służy on do bezpiecznego przepychania mięsa przez maszynkę, bez strachu o własne palce.

Wybór maszynki

Wybierając maszynkę do mięsa, warto przyjrzeć się jej budowie i jakości wykonania. Obudowa silnika jest mniej istotna. Najważniejsza jest wytrzymałość i wykonanie kolanka, w którym jest mielone mięso. Ważne jest, aby było solidne, metalowe, najlepiej żeby wszystkie dokręcane nakładki także były metalowe. Mocny silnik elektryczny, to podstawa w tego typu urządzeniach. Im więcej posiada mocy, tym łatwiej pracuje. Moc urządzenia ma bezpośrednie przełożenie na wydajność, która w przypadku wynosi aż 2.3 kg/min.

Podsumowanie

Samodzielne mielenie mięsa w domu pozwala nam zaoszczędzić pieniądze na zakupie gotowego, przetworzonego produktu. Dodatkowo daje nam większą pewność co do tego, jaki jest faktyczny skład używanego przez nas mięsa, który z kolei wpływa na jakość przygotowywanych przez nas potraw. Maszynka do mielenia mięsa Zelmer 887.84 to prosty, solidny sprzęt, który warto mieć na wyposażeniu swojej domowej kuchni. Dzięki niemu będziemy mogli łatwiej i zdrowiej przygotowywać posiłki dla siebie i swoich bliskich.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 21 opinii

+ Dodaj opinie
iwonakulka - Wystawiona 3 lata temu
Jedno słowo REWELACJA!!!
Krystyna - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo dobry sprzęt.
Anna - Wystawiona 3 lata temu
Produkt godny polecenia, prosty w obsłudze i nie zastąpiony w kuchni. Sałatki, mielone i kapusta - pale lizać :):).
Urszula - Wystawiona 3 lata temu
Super, bardzo wygodna w użyciu !!!
Krzysztof - Wystawiona 3 lata temu
Idealny, bardzo jestem z niego zadowolony.
Wojciech - Wystawiona 2 lata temu
Działa przyzwoicie. Jakość także dobra. Szatkownica fajna rzecz, warto parę złotych dołożyć jeśli nie ma jej w zestawie i jednak kupić.
Adam - Wystawiona 3 lata temu
świetna maszynka - polecam ! po dluzszym czasie - nieco tępi sie ostrze (ale wystarczy naostrzyć)
b.kobialka - Wystawiona 3 lata temu
wszystko ok
dona - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo dobry produkt , godny polecenia
Irek - Wystawiona 3 lata temu
Polecam nasze POLSKIE
Marek - Wystawiona 3 lata temu
dobra maszynka do mielenia
Anna Barylak - Wystawiona 3 lata temu
Maszynka rewelacyjna, bardzo praktyczna. Jest niezastąpiona w przygotowywaniu surówek do obiadu, czy mięsa mielonego. Praca w kuchni z tą maszynką jest samą przyjemnością, wszystko w mgnieniu oka jest gotowe:) Łatwa w użyciu i utrzymaniu czystości. Polecam!
Wojtas1980 - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo fajna maszynka. Robienie różnego rodzaju mięs i kiełbas to teraz czysta przyjemność. Dodatkowy osprzet dodatkowo zwięszka możliwości aplikacyjne urządzenia.
Renia - Wystawiona 3 lata temu
Produkt super.Szkoda tylko,że przy modelu 887.84 producent nie dodaje do kompletu zestawu sitek do ciasta i makaronu.Byłoby super.
mariusz - Wystawiona 3 lata temu
maszynka działa bez zastrzeżeń
oli - Wystawiona 3 lata temu
Maszynka godna polecenia, mam taką. Drugą kupiłam w prezencie- to chyba najlepsza opinia :-))
maciek - Wystawiona 3 lata temu
To już moja czwarta maszynka tego typu, pierwsza na własne potrzeby, pozostałe na prezenty lub dla znajomych. Nie zanotowałem żadnych problemów w żadnej ze sztuk. W tej cenie nie ma chyba nic lepszego. U mnie dość dużo eksploatowana wymagała po pewnym czasie wymiany sitka i nożyka, polecam oryginale części, są naprawdę niedrogie. Jakość wykonania i ergonomia naprawdę na wysokim poziomie.
marylka - Wystawiona 3 lata temu
Maszynka wykonana bardzo estetycznie. Mieli szybko i w porównaniu do mojej poprzedniej kilkunastoletniej już maszynki działa cicho. Warta tej ceny.
Johnny - Wystawiona 3 lata temu
Sprzęt tak naprawdę jeszcze prawie nie był używany. Testy na sucho wypadły OK. Brakuje mi tylko regulacji prędkości mielenia czy szatkowania.
Ewa - Wystawiona 3 lata temu
Maszynka kupiona na prezent ślubny, dlatego jeszcze nie znam opinii o produkcie
szczelny - Wystawiona 3 lata temu
Sprzęt bardzo fajny. Spełnia moje oczekiwania.