Moje konto
  • AEG-Electrolux HSM/R 5614 AEG-Electrolux HSM/R 5614
  • AEG-Electrolux HSM/R 5614 AEG-Electrolux HSM/R 5614
  • AEG-Electrolux HSM/R 5614 AEG-Electrolux HSM/R 5614

AEG-Electrolux HSM/R 5614

1 oferta z 1 sklepu

Producent AEG-Electrolux Rodzaj zasilania akumulatorowo-sieciowe Maksymalna długość 23 mm Minimalna długość 3 mm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAEG-Electrolux
Rodzaj zasilaniaakumulatorowo-sieciowe
Maksymalna długość23 mm
Minimalna długość3 mm

Masz już dość wydawania pieniędzy na fryzjera i chcesz zainwestować w sprzęt, który umożliwi Ci strzyżenie włosów i brody w domowym zaciszu? Maszynka do strzyżenia to sprzęt dla Ciebie. Dzięki niej, możesz sprawnie skrócić włosy czy wymodelować zarost, gdy tylko odczujesz taką chęć. Przeczytaj charakterystykę urządzenia AEG-Electrolux HSM/R 5614, przeanalizuj jego funkcje i dokonaj wyboru.

Wskazówki

Przed podjęciem decyzji, zastanów się nad swoimi kryteriami względem maszynki do strzyżenia. Ważna jest częstotliwość z jaką planujesz jej używać oraz przede wszystkim cel. Czy będzie to tylko strzyżenie włosów, czy także brody oraz uszu lub nosa. Cechą, jakiej przede wszystkim trzeba się przyjrzeć, jest występowanie wielu ustawień długości strzyżenia. Przydatne mogą być także dodatkowe nasadki, np. trymer do uszu i nosa. Równie ważny jest też typ zasilania.

Strzyżenie

Na rynku dostępne są maszynki z różnymi zakresami ustawień długości strzyżenia. Dopasuj tą cechę do swoich preferencji. To istotna cecha, od której zależy jaką długość włosów możesz uzyskać. Wybierz taką, której ustawienia będą Ci najbardziej odpowiadać. Lepsze są te z wieloma zakresami, dzięki czemu możliwa będzie zmiana długości strzyżenia, gdy obecna Ci się znudzi. Jeśli wolisz urządzenie, które będzie bardziej przydatne w nadawaniu kształtu brodzie lub usuwania owłosienia z uszu czy nosa, czyli do strzyżenia wymagającego bardziej precyzyjnego sprzętu, wybierz trymer. Dzięki mniejszemu ostrzu lepiej przystrzyżesz trudniej dostępne miejsca. Maszynką AEG-Electrolux HSM/R 5614 minimalnie ostrzyżesz włosy na 3 mm. Maksymalna natomiast wynosi 23 mm.

Zasilanie

Maszynka do strzyżenia może być w wyposażona w jeden z czterech rodzajów zasilania: sieciowe, akumulatorowe, akumulatorowo-sieciowe lub bateryjne. Sieciowe będzie najlepsze dla osób ze stałym dostępem do gniazdka elektrycznego, np. do użytku domowego, akumulatorowe i bateryjne sprawdzą się, gdy cenisz sobie swobodę ruchów i nie chcesz żeby kabel plątał się i ograniczał Ci działanie, natomiast akumulatorowo-sieciowe, ze względu na połączenie dwóch typów, jest najbardziej uniwersalne, jednak jest ono też najdroższe. Rodzaj zasilania zastosowany w urządzeniu HSM/R 5614 firmy AEG-Electrolux, to zasilanie akumulatorowo-sieciowe.

Podsumowanie

Podejmij przemyślaną decyzję. Pochopny i szybki wybór może spowodować, że kupisz sprzęt nie spełniający Twoich wymagań i oczekiwań. Rozważ jakie funkcje powinna posiadać Twoja wymarzona maszynka do strzyżenia i dokonaj wyboru. Zastanów się czy będziesz skracać tylko włosy, czy może też brodę. Model HSM/R 5614 firmy AEG-Electrolux zapewni Ci efektywne strzyżenie oraz wygodę użytkowania.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też