Moje konto  ▾

AEG-Electrolux HSM/R 5614

Producent AEG-ElectroluxRodzaj zasilania akumulatorowo-siecioweMaksymalna długość 23 mmMinimalna długość 3 mm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ALTERNATE

15 opinii

Haarschneider HSM/R 5614

Haarschneider HSM/R 5614

✓  Dostępny w 3-7 dni

78,90

Przejdź do sklepu ▸ ALTERNATE

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAEG-Electrolux
Rodzaj zasilaniaakumulatorowo-sieciowe
Maksymalna długość23 mm
Minimalna długość3 mm

Masz już dość wydawania pieniędzy na fryzjera i chcesz zainwestować w sprzęt, który umożliwi Ci strzyżenie włosów i brody we własnym domu? Maszynka do strzyżenia to sprzęt dla Ciebie. Dzięki niej, możesz sprawnie skrócić włosy czy wymodelować zarost, gdy tylko odczujesz taką chęć. Przeczytaj opis urządzenia AEG-Electrolux HSM/R 5614, przeanalizuj jego funkcje i dokonaj wyboru.

Wskazówki

Przed dokonaniem wyboru, przeanalizuj swoje kryteria względem maszynki do strzyżenia. Istotna jest częstotliwość z jaką zamierzasz jej używać oraz przede wszystkim cel. Czy będzie to tylko strzyżenie włosów, czy także brody oraz uszu lub nosa. Cechą, na jaką należy przede wszystkim zwrócić uwagę, jest występowanie wielu ustawień długości strzyżenia. Przydatne mogą być także dodatkowe nasadki, np. trymer do uszu i nosa. Równie ważny jest też rodzaj zasilania.

Strzyżenie

Na rynku dostępne są maszynki z różnymi zakresami ustawień długości strzyżenia. Dopasuj tą cechę do swoich oczekiwań. To istotna cecha, od której zależy jaką długość włosów możesz uzyskać. Wybierz taką, której ustawienia będą Ci najbardziej odpowiadać. Lepsze są te z wieloma zakresami, dzięki czemu możliwa będzie zmiana długości strzyżenia, gdy obecna Ci się znudzi. Jeśli wolisz urządzenie, które będzie bardziej przydatne w nadawaniu kształtu brodzie lub usuwania owłosienia z uszu czy nosa, czyli do strzyżenia wymagającego bardziej precyzyjnego sprzętu, wybierz trymer. Dzięki węższemu ostrzu lepiej przystrzyżesz trudniej dostępne miejsca. Maszynką AEG-Electrolux HSM/R 5614 minimalnie ostrzyżesz włosy na mm. Maksymalna natomiast wynosi mm.

Zasilanie

Maszynka do strzyżenia może być w wyposażona w jeden z czterech typów zasilania: sieciowe, akumulatorowe, akumulatorowo-sieciowe lub bateryjne. Sieciowe będzie najlepsze dla osób ze stałym dostępem do gniazdka elektrycznego, np. do użytku domowego, akumulatorowe i bateryjne sprawdzą się, gdy cenisz sobie wygodę użytkowania i nie chcesz żeby kabel plątał się i ograniczał Ci działanie, natomiast akumulatorowo-sieciowe, ze względu na połączenie dwóch typów, jest najbardziej uniwersalne, jednak jest ono też najdroższe. Rodzaj zasilania zastosowany w urządzeniu HSM/R 5614 firmy AEG-Electrolux, to zasilanie akumulatorowo-sieciowe.

Podsumowanie

Podejmij przemyślaną decyzję. Pochopny i szybki wybór może spowodować, że kupisz sprzęt nie spełniający Twoich wymagań i oczekiwań. Rozważ jakie cechy powinna posiadać Twoja idealna maszynka do strzyżenia i dokonaj wyboru. Zastanów się czy będziesz skracać tylko włosy, czy może też brodę. Model HSM/R 5614 firmy AEG-Electrolux zapewni Ci efektywne strzyżenie oraz wygodę użytkowania.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.