Menu

Klarstein Creamberry

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

Od teraz koniec z czekaniem na pyszne lody! Niezależnie od pory roku przy pomocy maszyny Klarstein Creamberry prędko stworzysz lody owocowe, włoskie, sorbety lub mrożony jogurt z wybranych komponentów, sprawiąjąc, że oczy dzieci i innych łasuchów zabłysną radością.

"Domowe lodowe kreacje z pysznych komponentów w 20 minut" Creamberry to turbo-maszyna do lodów, która ​​w zaledwie 20 minut zamraża przypasowane komponenty w 1,5l, podwójnie izolowanym pojemniku cieplnym i wyczarowuje z nich pyszne, kremowe lody.

zapewnia to wspaniałe orzeźwienie w upalne dni i idealną zabawę a na urodzinach dziecięcych - dodatkowo ma się pewnośc, co jedzą nasi bliscy. Pozwala to także na przygotowanie lodowej masy z uwzględnieniem ograniczeń, takich jak nietolerancja laktozy lub alergie.

"Delektuj się rozmaitością smaków" Oprócz robienia lodów maszyna Klarstein Creamberry potrafi w gnieniu oka wykreować pyszne koktajle mleczne. Można ponadto zrobić samemu takie pyszności jak sorbet, czy mrożony jogurt.

Wszystkego tego dokonuje maszyna do lodów zużywając mniej niż 10 W na godzinę. "Lodowa sensacja w zaledwie kilka kroków" Obsługa maszyny do lodów jest wyjątkowo prosta i odbywa się przez intuicyjne sterowanie przyciskami na pokrywie.

Tutaj można ustawić czas pracy urządzenia za pomocą cyfrowego wyświetlacza. W trakcie pracy urządzenia, zegar odlicza pozostający czas. Poprzez klapkę w pokrywie łatwo trafiają do pojemnika, w którym mieszadło pracowicie je miesza.

Jeśli zdarzyłoby się, iż część zawartości przymarznie, wtedy funkcja automatycznego wyłączania broni ​​silnik przed uszkodzeniem poprzez zaklinowane mieszadło. Dla łatwiejszej obsługi zimnego pojemnika z lodami, dysponuje on uchwytem w profilu pierścienia z tworzwa nienaturalnego, usprawniającego wyjęcie pojemnika z maszyny do robienia lodów, bez obawy o odmrożenie palców.

Proszę zauważyć, że pojemnik maszyny do lodów musi być chłodzony w lodówce co najmniej 8 godzin przed przystąpieniem do wytwarzania kremowej masy lodowej. Dlatego zalecamy przechowywanie go w zamrażarce, tak by Creamberry mógł być za każdym razem gotowy do użycia.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.