Menu

Profi Cook PC-ICM 1140

Cechy produktu

  • Producent Profi Cook 

Opis

Urządzenie do lodów ProfiCook PC-ICM 1140


Od razu poczujesz różnicę


Czy wyrób własnych lodów to pracochłonne zajęcie? Domowe lody można przygotować choćby bez maszynki, lecz jest to zajęcie pracochłonne i zabiera niemało czasu. Lody własnej roboty powinny być mieszane w kilkugodzinnych odstępach, by rozbić powstające kryształki lodu. I dlatego maszynki do lodów zyskują coraz pokaźniejsze powodzenie. I nie tylko dlatego,usprawniają całe przedsięwzięcia lecz dlatego iż własnoręcznie zrobione lody są o sporo smaczniejsze i zdrowsze. Maszynka do lodów pozwoli Ci nie tylko przygotować klasyczne desery lodowe, lecz da Ci szansę zrobienia własnych sorbetów, mrożonych koktajli czy mrożonych jogurtów. Bez chemii bez spulchniaczy, same naturalne zdrowe komponenty.


Jak działa maszynka do lodów? Maszyna do lodów Profi-Cook PC-ICM 1140 pomoże przygotować Ci przepyszne lodowe desery, z naturalnych części i o stosownej konsystencji. Maszynka wyekwipowana w misę mrożącą, mieszadła, pokrywę z otworem, zegar cyfrowy i ekran LED. Pokrywa ze stali rdzoodpornej. Jak maszyna kręci lody? Zanim włączysz maszynkę włóż misę do zamrażarki i chłódź przynajmniej poprzez 12 godzin. Potem należy umieścić schłodzone naczynie w maszynie włożyć mieszadła i wsypać/wlać składniki. Ustawiamy czas i możemy iść robić co innego. Pamiętaj! Im dłużej będziesz trzymać lody w zamrażarce tym twardsze się staną. Dlatego warto wyjąć je z zamrażarki na godzinę przed jedzeniem. W komplecie sugestie dotyczące przepisów Maszynka cicha więc nikomu nie będzie przeszkadzać kręcenie lodów.

przejrzyj film:*


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.