Menu

Husqvarna E10

Cechy produktu

  • Producent Husqvarna 
  • Wyświetlacz elektroniczny nie 
  • Szycie wstecz tak 
  • Ilość ściegów 21 

Opis

Maszyna do szycia Husqvarna E10 Maszyna do szycia Husqvarna E10 pokaźny zakres funkcji szycia tak nad wyraz niezbędnych do Twojej pracy. Bardzo przydatne ściegi:zygzak potrójnie kłuty,do podszywania ślepego, do materiałów elastycznych wśród nich ściegi sprężyste do wszywania gumki, kryte czy ściegi owerlokowe pozwolą uszyć Twoje marzenia.

wyekwipowana jest w nietrudny i intuicyjny nawlekacz igły oraz proste mocowanie stopek. Stalowa budowa i metalowy chwytacz to zaleta każdej naszej maszyny. Samoczynny nawlekacz igły Nawlekanie nitki poprzez oczko igły zawsze powodujeło problemy.

Dzięki automatowi do nawlekania robimy to szybko i bez problemów. Proste wybieranie ściegów szybki i nietrudny wybór ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru ściegów. Mocny ścieg jest oznaczony literą i tą literę odszukamy w okienku na przodzie maszyny.

Proste! Zatrzaskowe mocowanie stopek umożliwia łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki. Nastąpi automatyczny „zatrzask" i stopka jest gotowa do użytku.

Wolne ramię Na wąskie ramię łatwo założymy rękaw czy nogawkę spodni. Mamy więc możliwość szycia najtrudniejszych i wąskich komponentów. Regulacja docisku stopki Dzięki płynnej regulacji docisku stopki łatwo będziemy szyć materiały cienkie i grube.

rozszerzamy docisk dla typu jedwab, jersey i wtedy materiał jest skrupulatniej przesuwany przez ząbki. Do wyboru ściegi owerlokowe, ściegi kryte, ściegi sprężyste W zestawie ściegów mamy niezwykle przydatne ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów.

wyszukamy także ściegi kryte dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek).wyjątkowo przydatna jest także gamma ściegów specjalnych do tworzyw elastycznych czyli ściegów które się rozciągają wraz z materiałem i nie powodują jego marszczenia.

Metalowe podzespoły Części, a także rama maszyna są produkowane ze stali. Wysoka jakość wykonania!

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 3 opinie

+ Dodaj opinie
Missy - Wystawiona 6 lat temu
Bardzo prosta w obsłudze, cicha, szyje dobrze, choć czuła na jakość i grubość nici (trzeba się bawić regulacja naciągu).
anna - Wystawiona 6 lat temu
Jak do tej pory wszystko bez zarzutu.
abc - Wystawiona 5 lat temu
Maszyna rewelacyjna,lekka, zgrabna sylwetka,prosta w obsłudze,posiada dużo przydatnych ściegów oraz ściegi overlokowe,bardzo cicha.Polecam

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.