Menu

Husqvarna E20

Cechy produktu

  • Producent Husqvarna 
  • Wyświetlacz elektroniczny nie 
  • Szycie wstecz tak 
  • Ilość ściegów 32 

Opis

Do wyboru 32 programy ściegowe Maszyna ma 32 szczególnie przydatne ściegi użytkowe i dekoracyjne. Do dyspozycji mamy ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania tworzyw. W zestawie odszukamy także ściegi kryte, dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek).

nad wyraz przydatna jest też gamma ściegów specjalnych do materiałów elastycznych, czyli ściegów które się rozciągają wraz z materiałem i nie powodują jego marszczenia. Musimy jedynie pamiętać w tym wypadku o stosowaniu nici elastycznych.

nieszablonowe są także ściegi haftujące, którymi ozdobimy części odzieży. Konkretna, wytrzymała kompozycja Podzespoły i rama maszyny wytwarzane są ze stali. Wysoka jakość! automatyczne obszywanie dziurek Dziurka jest realizowana samoczynnie do rozmiarów guzika.

Umieszczamy guzik w stopce i maszyna wykona dziurkę bez obracania materiału. Efekt jest wyśmienity, a każda następna dziurka wyśmienicie powtarzalna. Samoczynny nawlekacz igły Maszyna do szycia automatyczny nawlekacz igły prosty i komfortowy w użyciu.

niezwykle niezbędny, w końcu nie musisz sięgać po okulary! Oświetlenie diodami LED Maszyna jest wyekwipowana w diodowe oświetlenie LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego.

Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu! dostosowywany docisk stopki Dzięki płynnej regulacji docisku stopki prosto będziemy szyć materiały cienkie i grube. Szycie podwójną igłą Możemy użyć do szycia podwójną igłę o najróżniejszych rozstawach 2,5 - 6,0 mm.

Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy. Wolne ramię Dzięki wąskiemu (wolnemu) ramieniu łatwo naprawimy wąskie części odzieży: rękaw, nogawkę spodni czy komponenty odzieży dziecięcej. Pozycjonowanie igły Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która umożliwia staranne szycie w trudnych miejscach.

nad wyraz przydatna przy wszywaniu zamków lub lamowaniu taśmą. Pokaźna przestrzeń pod stopką spora przestrzeń pod stopką, zezwala na szycie grubszych tworzyw. Nie mamy problemu z szyciem wielu warstw. Jest to niezwykle komfortowe.

Łatwiej jest także szyć skórę czy dżins. Zatrzaskowe mocowanie stopek umożliwia łatwą podmianę stopek. Naciskamy na przycisk, stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową stopkę i opuszczamy dźwignię.

Klik i stopka jest gotowa do szycia. Komfortowy nożyk do obcinania nitki W obudowie znajduje się komfortowy nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek. Możliwość wyłączenia ząbków Można wyłączyć (opuścić) ząbki, żeby szyć innymi technikami.

niezwykle przydatne przy haftowaniu lub pikowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału. Szycie wstecz Maszyna ma funkcję szycia do tyłu. Na początku i końcu ściegu naciskamy przycisk "szycie wstecz" poprzez kilka sekund i jednoczymy ścieg, zabezpieczając go przed pruciem.

Pełna siła wkłucia igły Elektronicznie sterowany regulator obrotów zapewnia stałą i całkowitą siłę wkłucia igły, niezależnie od prędkości z jaką szyjemy. Proste wybieranie ściegów szybki i prosty dobór 32 ściegów przy pomocy jednego pokrętła wyboru.

Do dyspozycji mamy ściegi użytkowe i błyskotliwe ściegi ozdobne. Pięć lat gwarancji Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 5-letnią gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi).

Wyposażenie typowe według instrukcji. Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnorodnych tworzyw, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko odszukacie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.