Menu

Łucznik Mini

Cechy produktu

  • Producent Łucznik 
  • Szycie wstecz tak 
  • Moc 24 W
  • Ilość ściegów 12 

Opis

MASZYNA DO SZYCIA ŁUCZNIK MINI
ŁUCZNIK Mini

Maszyna Łucznik Mini ma szereg uproszczeń i udogodnień, a do tego urodziwy design, dzięki czemu stanowi doskonały prezent dla każdego kreatywnego dziecka. Nie tylko dostarczy długich godzin nadzwyczajnej zabawy, lecz także wspomoże rozwój koordynacji optycznie-ruchowej, zmysłu estetyki, a także wyobraźni. Dzięki zaś potężnemu wykonaniu, a także dbałości o szczegóły, będzie służyć dzieciom przez długi czas. Naszym celem było stworzenie maszyny maksymalnie uproszczonej, aby ułatwić nabieranie wprawy w szyciu i nie zniechęcić młodego projektanta do zabawy. Mini ma dwa regulatory, w których nie sposób się pogubić. Przez pierwsze pokrętło wybieramy jeden z 12 programów szycia, których wygląd możemy sprawdzić na obudowie maszyny. Drugim regulatorem możemy w razie zapotrzebowania dobrać naprężenie nici. Aby ułatwić przygotowanie do szycia, wyposażyliśmy Mini w chwytacz rotacyjny, umożliwiający łatwiejszą instalację szpulki w bębenku maszyny. Z tego samego powodu dodaliśmy funkcję automatycznego szycia, do tej pory dostępną tylko w maszynach elektronicznych. Pozwala ona na dobór pomiędzy ręczną lub nożną kontrolą szycia, w zależności od wygody, preferencji i jednostkowej produktywności manualnej i motorycznej dziecka. W razie zapotrzebowania można zwyczajnie odłączyć nożny regulator Mini i sterować maszyną przy pomocy przycisków, tak jak komputerem czy telefonem.

wybór między dwoma prędkościami szycia maszyny i możliwość ustawienia szycia powoli, w dodatku rozszerza bezpieczeństwo operacji i upraszcza nabieranie wprawy. Przy ustawieniu wolnego trybu działania nawet przypadkowo zbyt mocne naciśnięcie regulatora nie spowoduje maksymalnego przyspieszenia pracy maszyny. Mini w dodatku komfortowo umiejscowioną dźwignię szycia wstecznego, zaimplementowaną szufladkę na akcesoria, nożyk do obcinania nici umiejscowiony w bezpiecznym miejscu w obudowie oraz wygodną rączkę do przenoszenia, co upraszcza jej transport. Na dodatek wyposażona jest w diodę LED nad polem pracy, upraszczającą dokładny podgląd szycia i pracę w warunkach słabego oświetlenia. W razie potrzeby możesz używać Mini bez podłączenia do prądu i zabrać ze sobą wszędzie (np. Do szkoły, na zajęcia pozalekcyjne, czy do koleżanki), gdyż mogą zasilać ją 4 baterie AA.

Maszyna dostarczana jest z kompletem wyposażenia uzupełniającego, w którym znajdują się między innymi igły, nawlekacz, a także szpulki. Maszyna Mini ma 24-miesięczną gwarancję i instrukcję w języku polskim, z którą należy zapoznać się przed przystąpieniem do stosowania sprzętu..

Opis
standardowe wyposażenie

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.