Menu

Minerva M3000

Cechy produktu

  • Producent Minerva 
  • Moc 105 W
  • Ilość ściegów 24 

Opis

Wysoka jakość bezawaryjność w działaniu, a także łatwość w obsłudze. MINERVA M3000CL to maszyna do szycia, znanego producenta wysokiej jakości maszyn do szycia, która proponuje pracę na 5-nitkowym cowerloku. Maszyny firmy MINERVA to nie tylko ciekawa wartość,też nowoczesne rozwiązania, bezusterkowość w działaniu, a także łatwość w obsłudze.

Pełna regulacja parametrów Możesz szyć materiały o zróżnicowanej fakturze i gramaturze. Coverlok MINERVA M3000CL ma transport różnicowy, dzięki czemu możemy szyć materiały o różnorodnej fakturze i gramaturze: cienkie, grube, sprężyste.

Maszyna pozwala na płynną regulację parametrów, pomiędzy innymi regulację szybkości szycia za pomocą rozrusznika nożnego, regulację naprężenia nici, a także regulację szerokości odcięcia dzianiny. Z nawlekaniem dolnego chwytacza MINERVA M3000CL proponuje długość ściegu w przedziale od 1-4 mm, a szerokość ściegu wynosi z lewą igłą 5.0 - 7.0 mm, z prawą igłą 3.0 - 5.0 mm.

szeroka szybkość szycia około 1300 wkłuć/min i funkcja automatycznego nawlekacza chwytacza zapewniają pełen komfort szycia. 14 rodzajów ściegu MINERVA M3000CL oferuje 14 rodzajów ściegu: dwu- i trzynitkowy ścieg overlockowy, podwójny ścieg łańcuszkowym, dwuigłowy ścieg, 3-nitkowy ścieg płaski, 3- i 4-nitkowy ścieg STRETCH (rozciągliwy), 4-nitkowy ścieg owerlokowy z dodatkowym ściegiem zabezpieczającym, 5-nitkowy ścieg oraz 5-nitkowy ścieg wąski, a także ścieg płaski wąski (28mm), ścieg płaski duży, potrójny ścieg płaski, a także 3-nitkowy ścieg rolujący.

Wyposażenie dopełniające W zestawie z maszyną MINERVA M3000CL odnajdziemy również stopkę standardową, siateczkę na nici (4 szt.), zestaw igieł, blokadę szpulek (4 szt.), pincetę, śrubokręt pokaźny i nieznaczny, podkładkę do stabilizacji szpulek (4 szt.), miękki pokrowiec, rozrusznik nożny, olejarkę, szczoteczkę, górny nóż, konwertor (2-nitkowy) oraz pojemnik na ścinki....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.