Menu

Minerva MC440

Cechy produktu

  • Producent Minerva 

Opis

Maszyno-hafciarka Minerva MC 440E łączy w sobie funkcje zwykłej, standardowej maszyny do szycia jak i hafciarki. Dlatego odnajdzie wykorzystanie jednocześnie w domu, jak i mistrzowskiej pracowni krawieckiej czy także hafciarni.

dedykowana jest wszystkim: profesjonalistą i laikom. Maszyno-hafciarka MC 440E poradzi sobie jednocześnie z cienkimi, jak i grubymi i gęstymi materiałami. W urządzeniu realna jest funkcjonalna regulacja naprężenia nici i szybka zamiana stopki.

Przy wymaganej zmianie koloru nici maszyno-hafciarka MC 400 E samoczynnie się zatrzyma. Maszyno- hafciarka Minerva zaopatrzona została w niedorgi i prosty w obsłudze interfejs. Dlatego jest prosta i intuicyjna w obsłudze.

Minerva MC440E wyposażona została aż w 404 opcje szycia i haftowania. Maksymalne pole haftu wynosi 110mm x 170mm. Obsługiwany format haftów DST, PES,.zhs W modelu MC 440 E wbudowanych zostało 40 rozmaitego rodzaju motywów haftów i alfabetu.

wygodne menu, usztywniony dolny mobilnik czy też pokrętło służące do regulacji szybkości szycia to tylko jej nieliczne atuty....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.