Menu

Minerva MC550

Cechy produktu

  • Producent Minerva 

Opis

MC500W to komputerowa maszyna do szycia łącząca w sobie funkcje hafciarki, czyli jest to komputerowa maszyno-hafciarka. Jest prosta w obsłudze a jej zaletą jest możliwość połączenia z komputerem zawierającym oprogramowanie za pomocą WI-FI.

dzięki temu hafty można wgrać bezprzewodowo. Minerva MC550W posiada 120 ściegów i 70 haftów. Zaimplementowany prosty, komputerowy panel sterujący powoduje, iż jest ona intuicyjna w obsłudze. Dzięki funkcji Wi-Fi, jaką posiada maszyno-hafciarka MC550W obraz wyświetlany na panelu maszyny jest taki sam jak w urządzeniu z jakim jest w danej chwili połączona: tablet, laptop, smartfon.

To wszystko możliwe jest dzięki darmowej aplikacji, którą można pobrać z AppStore i Google Play. Ta wielofunkcyjna maszyna sprawi, że przeszycie czy uszycie nowej bluzki, bluzy, spodni itp. Nie będzie stanowić już żadnego problemu.

Co więcej, będzie można ją ozdobić w nieszablonowy haft na każdym typu tkaniny....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.